3 pomysły na prezent dla partnera

Zakupy

Lubisz dostawać prezenty? Oczywiście! Każda z nas uwielbia podarunki od mężczyzny. Wiemy również dobrze, że każda z nas kocha także obdarowywanie swojego partnera. Okazji jest wiele, warto także dawać czasem prezenty bez okazji. Takie drobne gesty pokazują miłość i przywiązanie, a przede wszystkim znajomość drugiej osoby. Właśnie dlatego tak cieszą.

Mówi się, że prezent jest lustrem – można w nim zobaczyć jak widzi nas i zna ten, kto nas obdarowuje, a także  druga strona. Właśnie dlatego tak często cieszą nas prezenty, zarówno te, które otrzymamy, jak i te, które podarujemy.

Jeżeli szukasz inspiracji na prezent dla mężczyzny – dobrze trafiłaś.

1. Zegarki Citizen – ceny na twoją kieszeń

Wiedziałaś, że dla mężczyzn zegarki są tak samo ważne i pełnią podobną funkcję do tego, jaką dla kobiet pełnią diamenty? Nie? To już wiesz, dlaczego twój partner ciągle ogląda wystawy i reklamy zegarków. Każdy facet pragnie mieć porządny i efektowny zegarek. Jakby nie patrzeć – to znacznie tańszy prezent niż diamenty. Bowiem ty możesz wybrać taki model i markę, która ma w ofercie świetnej jakości zegarki, które posiadają porządne podzespoły, a jednocześnie nie kosztują zbyt wiele. Diamentów tańszych nie ma.

Dlatego jeżeli uznasz, że taki prezent sprawi radość twojemu partnerowi, polecamy zegarki Citizen. Ceny są zależne od modelu, jednak są to zegarki nie tylko dla elit, a jednocześnie bardzo porządne. W podobnych cenach możesz poszukać też innych marek, jak Alexandra McQueena, Michael Korsa, Fossila.

2. Zabawa w latanie

Mężczyźni kochają mocne emocje. Jeżeli tak jest i w przypadku twojego mężczyzny podaruj mu chwile nieważkości. Fly Spot oferuje bony prezentowe. To niezwykle dobra zabawa – dla dorosłych i dzieci. Możecie wybrać się tam razem lub jeżeli ty wolisz popatrzeć, jak on lata, tylko dla niego. Wszystkie minuty w powietrzu, możliwość robienia fikołków, obrotów – to niezapomniane chwile do końca życia.

3. Atelier – potestujcie razem

Wiadomo, że przez żołądek do serca… Jeżeli masz chęć odmienić trochę waszą codzienną kuchnię, nie bawić się samej w gotowanie, ale też nie zapraszać go po prostu do restauracji – polecamy zarezerwować stolik w jednym z atelier. Czym różni się atelier od zwykłej restauracji? To jest trochę takie miejsce, jak muzeum, tylko spożywcze, gdzie testujesz na sobie sztukę… kulinarną.

Nie ma dużego wyboru dań. Zazwyczaj są do wyboru 3-4 zestawy menu, których nie wolno zmieniać. W przepisach również nic się nie zmienia. Szef kuchni serwuje swoje dania dokładnie takie, jakie uważa za najlepsze. Poza tym sam dobór degustacyjnego menu nie jest przypadkowy, tylko każda kolejna rzecz ma zabierać Was w rejony ekstatycznych doznań wszystkich zmysłów. Ciekawe? Pewnie!

To tylko kilka inspiracji, dzięki którym być może tobie samej wpadnie do głowy coś niebanalnego, ciekawego. Wcale nie musisz zabierać partnera do atelier, na latanie czy patrzeć co oferują zegarki Citizen. Ceny tych atrakcji są podobne, dlatego łatwiej będzie ci podjąć decyzję lub wymyśleć coś podobnego samodzielnie.

Leave a Reply