5 sposobów na to, by znaleźć moment dla siebie

Uroda

Każdej kobiecie pracującej zawodowo lub wychowującej dzieci, brakuje czasu dla siebie. Szczególne problemy z tym mają młode mamy, które często są zaskoczone ilością nowych obowiązków, jakie na nie właśnie spłynęły.

Dla wielu kobiet bardzo stresujące jest nie tylko to, że nie są w stanie w pełni wywiązać się z domowych obowiązków, poświęcać odpowiednio dużej ilości czasu swoim dzieciom oraz dodatkowo realizować zadania zawodowe, jakie stawia przed nimi pracodawca. Dodatkowym źródłem stresu jest dla nich to, że nie mają zupełnie czasu dla siebie, nie wspominając już o większym zadbaniu o własne samopoczucie i urodę. Na szczęście serwis Moment.pl wyszczególnił 5 zabiegów kosmetycznych, które nie pochłaniają zbyt wiele czasu, a pozwalają zadbać o siebie.

5 polecanych zabiegów kosmetycznych dla zapracowanej kobiety

1. Depilacja laserowa

Trwała depilacja laserowa pozwala całkowicie usunąć zbędne owłosienie z ciała. Efekt utrzymuje się na stałe, dzięki czemu nie musimy marnować czasu na codzienną depilację.

2. Trwała rzęs

Dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć rzęsy jakby pomalowane tuszem jest trwała rzęs, która podkręca je oraz henna nadająca im ciemnego koloru.

3. Henna brwi i regulacja

Wygląd brwi ma bardzo duże znaczenie dla wyglądu całej twarzy. Wyregulowane, przyciemnione i dopasowane do kształtu buzi są w stanie znacząco upiększyć całą twarz i dodać jej wyjątkowego charakteru, dlatego tak ważne jest regularne wykonywanie regulacji brwi i henny. Najlepiej u doświadczonej kosmetyczki.

4. Ciepła parafina na dłonie

Zabieg ciepłej parafiny na dłonie sprawia, że skóra dłoni odzyskuje młodzieńczy wygląd, jest nawilżona, odżywiona i zregenerowana.

5. Trwałe prostowanie włosów

Kobiety, które lubią nosić proste włosy powinny odstawić prostownicę, ponieważ ona wyjątkowo mocno niszczy włosy, doprowadzając do wielu uszkodzeń. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zabieg trwałego prostowania włosów keratyną, który można wykonać w dobrym salonie fryzjerskim.

Leave a Reply