7 powodów, dla których warto skorzystać z depilacji laserowej okolic bikini

Uroda

Sposobów aby usuwać niewielkie, lecz nieestetyczne włoski w okolicach bikini mamy bardzo wiele. Możemy zastosować maszynkę, piankę do depilacji, depilację mechaniczną. Jednakże najbardziej nowoczesnym i jednocześnie najlepszym sposobem jest depilacja laserowa.

Czym jest depilacja laserowa?

Depilacja laserowa opiera swoje działanie na zjawisku zwanym fototermolizą. Używany w czasie zabiegu laser wytwarza wiązkę światła, jaka to przenika do skóry. Wiązka pochłaniana jest przez barwnik melaninę, która znajduje się w mieszkach włosowych. Z kolei wytwarzane ciepło niszczy cebulki włosa. Depilacja z użyciem laseru jest w pełni bezpieczna i nie wywołuje żadnych szkodliwych efektów. Wiązka światła działa powierzchniowo, nie wnika w głąb skóry, idealnie usuwa włoski, a dodatkowo ma działanie chłodzące.

Dlaczego warto zastosować depilację laserową?

Powodów aby zastosować depilację laserową jest bardzo dużo. Z całą pewnością zadowoli osoby, które dbają każdego dnia o swój idealny wygląd. Przedstawmy siedem powodów, dla których warto zastosować depilację laserową:

  1. Usunięcie wszystkich niechcianych włosków – depilacja laserowa jest zabiegiem bardzo dokładnym, dlatego dzięki niej możemy usunąć wszystkie włoski z okolic bikini.
  2. Depilacja bezbolesna i szybka – zabieg depilacji laserem jest dla nas całkowicie bezbolesny, a przede wszystkim szybki. Już nie musimy nakładać pianki, stosować maszynki czy też bolesnych wosków i żeli. Laser niemal natychmiast usunie włoski i zapewni nam uczucie komfortu.
  3. Bezpieczna depilacja okolic bikini. Istotne jest również to, że wiązka światła działa jedynie na powierzchnię skóry nie przenikając do jej wnętrza. Dzięki temu zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.
  4. Efekt bez podrażnienia skóry ponieważ wiązka światła działa niezwykle łagodnie. Stosując zabieg nie narazisz skóry na żadne podrażnienia i nawet mikroskopijne urazy.
  5. Poczucie świeżości zapewnia nam depilacja laserowa bikini. Jeżeli w strefie bikini nie mamy uciążliwych włosków czujemy się o wiele bardziej komfortowo.
  6. Większa pewność siebie w sypialni – jeżeli włoski są dla Ciebie problemem w erotycznych zbliżeniach z całą pewnością depilacja laserowa pomoże nam rozwiązać problem. Bez zbędnego i nieestetycznego owłosienia, romantyczne chwile we dwoje zapewniają jeszcze więcej radości.
  7. Brak krępujących sytuacji na basenie i plaży, ponieważ masz pełne przekonanie, że żaden niesforny włosek nie wymknie się spod kontroli.

Więcej informacji o depilacji znajdziesz na https://depilacja.pl.

Leave a Reply