Jakie buty kupić na wiosnę 2018?

Moda

Zima już w pełni, dlatego możemy zacząć planować zakupy odzieżowe na kolejny sezon, czyli wiosnę 2018. Na pewno przyda się porządna kurtka przejściowa, cienka czapka i lekki szalik. Nie możemy również zapomnieć o odpowiednim obuwiu.

Zakup dobrych butów wiosennych jest niezwykle ważny, ponieważ nieodpowiednio dobrane obuwie może być przyczyną złapania infekcji. W końcu to właśnie od nóg najłatwiej jest się rozchorować. Buty wiosenne powinny być przede wszystkim ciepłe, ale nie tak grube jak buty zimowe, wygodne, łatwe do utrzymania w czystości, wykonane z dobrej jakości materiałów, które nie powodują nadmiernego pocenia się stóp. Wiosną trzeba się liczyć także z opadami deszczu oraz końcówką roztopionego śniegu, dlatego równie istotne jest to, by buty wiosenne dobrze chroniły przed wodą.

Polecane modele obuwia wiosennego na rok 2018

Buty wiosenne muszą być również modne oraz pasujące do większości stylizacji. W 2018 roku warto postawić na glany, które są przede wszystkim wygodne, trwałe, łatwe do utrzymania w czystości oraz dobrze chroniące przed wiatrem i wodą. Najciekawsze modele glanów można znaleźć w sklepach internetowych.

Innym, równie polecanym rodzajem obuwia, są klasyczne botki. W tym roku polecamy wybrać modele na koturnie lub słupku. Bardzo modne będą buty ozdobione wyszywanymi motywami kwiatowymi lub geometrycznymi.

Kupując obuwie wiosenne wykonane z naturalnej skóry, należy pamiętać o tym, by przed pierwszym użyciem je odpowiednio zaimpregnować. To nie tylko dobrze wypielęgnuje skórkę i sprawi, że obuwie dłużej zachowa swój idealny stan, ale również zagwarantuje nam, że buty nie będą przepuszczać wody i odpowiednio ochronią nas przed zimnem. Polecane impregnaty można dostać w sklepach obuwniczych. Przy zakupie konkretnego środka należy zwrócić uwagę na sposób jego użycia. Najprzyjemniej używa się impregnatów z atomizerem, które po prostu rozpyla się na powierzchnię buta. Są one dostępne w różnych wariantach w sklepie internetowym www.eobuwie.com.pl.

Leave a Reply