Czym pachnie Nowy Jork?

Uroda

Nowy Jork to miasto magiczne. Nie ma osoby, która oparłaby się jego czarowi. Miasto jest inspiracją niemal we wszystkich dziedzinach życia. Stanowi ją również dla sztuki perfumeryjnej. Perfum, które swoim zapachem nawiązują do elegancji Nowego Jorku, jego wielkomiejskiego szyku i energii nie brakuje. Wśród tych najpopularniejszych wymienić można Elizabeth Arden 5th Avenue czy DKNY. Czym pachnie Nowy Jork?

Zapach Nowego Jorku

Zapach Nowego Jorku w szklanych flakonach i buteleczkach próbuje uwięzić wiele marek perfumeryjnych. Woń wielkiego miasta poczuć można w perfumach francuskiej marki Laurice Rahmé, która stworzyła perfumy Bond No 9, popularnych DKN-ach, a także w zapachach od Elizabeth Arden. Wszystkie te perfumy, choć różnią się od siebie nutą głowy, serca i bazy łączy jedno: orzeźwiające wonie, energetyczne aromaty i eleganckie zapachy. Bez elegancji nie ma bowiem Nowego Jorku. Miasto to charakteryzuje nie tylko szybki styl życia, ale i szyk, luksus, wytworność. Perfumy inspirowane Nowym Jorkiem takie jak m.in. Elizabeth Arden 5th Avenue czekają na https://www.perfumeria.pl/products/elizabeth-arden-5th-avenue-woda-perfumowana-spray-75ml

Elizabeth Arden 5th Avenue – kwintesencja wielkiego miasta

5 Aleja to główna ulica centrum nowojorskiego Manhattanu. Jedna z najpopularniejszych, najbardziej rozpoznawalnych, najszykowniejszych. Jest stylem nowojorskiej elegancji i szyku. Życie na niej toczy się szybko, bez chwili wytchnienia. To właśnie nią marka Elizabeth Arden inspirowała się, przy tworzeniu swoich perfum. W prostej buteleczce zamknęła zapachy świeże i orzeźwiające, a jednocześnie te, które sprawdzą się na wieczornej randce czy wielkim balu.

Czym pachnie Nowy Jork w Elizabeth Arden 5th Avenue?

  • Nuta głowy: konwalia, bergamotka, kwiat lipy, lilak, mandarynka, magnolia
  • Nuta serca: gałka muszkatołowa, tuberoza, ylang-ylang, róża bułgarska, jaśmin, brzoskwinia, fiołek, goździk ogrodowy
  • Nuta bazy: piżmo, wanilia, irys, bursztyn, goździki, drzewo sandałowe

Perfumy należą do grupy zapachów kwiatowych. Reprezentują nowoczesną, amerykańską klasykę i są symbolem wielkiego miasta. Jedno psiknięcie doda energii i rozbudzi ochotę na nowe przeżycia.

Komu spodobają się zapachy inspirowane Nowym Jorkiem?

Zapachy takie jak Elizabeth Arden 5th Avenue przede wszystkim wybierają kobiety młode, dynamiczne, ceniące wolność i niezależność. Dobrze czują się one w odważnych zapachach, które przyciągają wzrok i budzą zainteresowanie. Elizabeth Arden 5th Avenue to również dobry wybór dla bizneswoman, które zawsze chcą być eleganckie i zadać szyku.

Leave a Reply