Dieta idealna dla Ciebie!

Odchudzanie

Gotowanie nie należy do Twoich ulubionych zajęć? Masz do niego dwie lewe ręce? Nie lubisz spędzać całych godzin w kuchni, gotując zdrowe i jednocześnie apetyczne dania? A może po prostu w biegu życia nie masz czasu na robienie smacznych i wartościowych posiłków? To rozwiązanie jest idealne dla Ciebie!

To łatwiejsze niż myślisz!

Diety pudełkowe, to trend, który ostatnimi czasy zyskuje na popularności. Dostępne zwykle na terenie i w okolicy większych miast, oferujące zarówno pełny zestaw posiłków, na cały dzień, jak i częściowe wyżywienie uzupełniające, w postaci dwóch-trzech dań. I chociaż takie diety wydają się ofertą luksusową, drogą i dostępną tylko dla wybranych osób, nic bardziej mylnego. Poświęcając kilka chwil na podliczenie wszystkich kosztów związanych z zakupami spożywczymi w ciągu miesiąca, zmywaniem naczyń i przede wszystkim, czasem przeznaczonym zarówno na zakupy, jak i przygotowanie jedzenia, można się przekonać, że nieraz na diecie pudełkowej można zaoszczędzić.

Dodatkowo zamawiane gotowe potrawy minimalizują ryzyko zepsucia się zakupionej żywności i w efekcie marnowania jej, wyrzucając do kosza na śmieci. Decydując się na catering, można skorzystać z dostępnych, gotowych pakietów. Menu dla siebie znajdą zarówno weganie, wegetarianie, bezglutenowcy, osoby jedzące zgodnie z modą low carb, jak i sportowcy, czy osoby chcące przejść na dietę. A dla osób, które nie wykluczając konkretnych produktów ze swojej diety, ani jej nie ograniczają, przewidziana jest zdrowa i smaczna zbilansowana dieta.

Niezależnie która z opcji zostanie wybrana, to klient wybiera, ile posiłków zamierza spożywać w ciągu dnia i jak wysoką kaloryczność powinny w sobie zawierać. Żeby ją zamówić, nie trzeba wychodzić z domu, ani organizować specjalnego wyjazdu, wystarczy dostęp do internetu albo telefon. Pierwsze posiłki dowożone są już po kilku dniach. Decydując się na catering Pomelo, warto skorzystać dodatkowo z kodu zniżkowego, zniżka na start, odejmującego 5% wartości zamówionej diety.

Twój styl życia, Twoja dieta

Catering dietetyczny wcale nie oznacza przejścia na dietę redukcyjną. Korzystając z przygotowywanego na zamówienie wyżywienia, nie trzeba ograniczać się tylko do przywiezionych dań, diety pudełkowe można dowolnie uzupełniać. Nie ma także konieczności korzystanie jedynie z jednej opcji dostępnej w ofercie, dietę można z biegiem czasu modyfikować, testować posiłki wegetariańskie albo low carb, zależnie od swoich preferencji, potrzeb czy ciekawości nowych smaków.

Jadłospis można modyfikować, wyłączając z niego składniki, za którymi się nie przepada. Podobnie z adresem i czasem dostawy, firmy cateringowe są niezwykle elastyczne, otwarte na potrzeby swoich klientów i gotowe przystosować swoje usługi pod nich. Jednocześnie stawiają na jakość i nieustanne doskonalenie, dodając nowe propozycje dań i modyfikując dodatki. Diety pudełkowe nie oznaczają monotonności, wręcz przeciwnie. Każdy posiłek jest niespodzianką dla podniebienia, urozmaiceniem, a często otwieraniem klienta na zupełnie nowe smaki. Koniec z monotonią w kuchni, koniec z dopasowaniem się pod nową dietę, to dieta dostosowuje się do Ciebie!

Leave a Reply