Dlaczego warto wykonać zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Uroda

Jeżeli nie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu, czujesz się niekomfortowo i unikasz wielu sytuacji. Jesteś aktywna fizycznie, ćwiczysz, stosujesz dietę, a jednak twoja sylwetka w dalszym ciągu pozostawia wiele do życzenia. Nie musisz jednak tracić nadziei, że Twoja sylwetka, a jednocześnie cale życie ulegnie zmianie. Wystarczy zastosować jeden prosty zabieg zwany, jako lipoliza iniekcyjna. Jest on nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny i niedrogi.

Czym jest lipoliza iniekcyjna?

Zanim zdecydujesz się na zabieg lipolizy iniekcyjnej warto wiedzieć, na czym polega owa metoda. Najważniejsze jest to, że polega on na podaniu preparatu Aqualyx, do tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na podaniu planu za pomocą specjalnej igły. Dzięki temu, że płyn dostaje się do komórek tłuszczowych ma możliwość je zniszczyć i usunąć z organizmu. Lipoliza iniekcyjna trwa zaledwie pół godziny i jest bezbolesna.

Po zabiegu pacjent odczuwać może przez pewien czas jedynie lekkie pieczenie, swędzenie, jednakże nie są to efekty uciążliwe i świadczą, że Aqualyx poprawnie działa w organizmie. Niemalże od razu po zabiegu można powrócić do codziennych zajęć. Normalną reakcją organizmu jest zaczerwienienie a w niektórych przypadkach krwiak. Ustępują one jednak samoistnie po kilku dniach.

Dlaczego warto zastosować Aqualyx?

Z całą pewnością Aqualyx ma o wiele więcej zalet w swoim stosowaniu, aniżeli inne preparaty o podobnym działaniu. Przede wszystkim sprawia, że zabieg nie jest bolesny, szybciej działa a dodatkowo pomiędzy kolejnymi zabiegami, można stosować krótsze odstępy czasu. Dodatkowo preparat działa bardzo szybko, dzięki czemu efekt w krótszym czasie staje się widoczny.

Zabieg przeprowadza się etapami. Aby efekt był idealny należy wykonać od 1 do 6 zabiegów, w odstępach, co cztery tygodnie.

Kiedy warto zastosować zabieg?

Lipolizę iniekcyjną można stosować zgodnie z oczekiwaniami pacjenta, aby jego ciało stało się piękne i pozbawione wad. Najczęściej używa się go w okolicach tricepsu, fałd na plecach, brzuchu, biodrach, a także w okolicy pośladków. Dodatkowo zabieg likwiduje ginekomastię męską, tłuszczaki i bawoli karczek.

Kiedy nie można zastosować lipolizy iniekcyjnej?

Pomimo, że zabieg jest nie tylko skuteczny, ale i bezpieczny istnieją przypadki, w czasie, których musimy zachować ostrożność, chcąc go wykonać. Najczęściej są to:

  • Karmienie piersią i ciąża bądź planowanie dziecka
  • Choroby nerek
  • Niewydolność wątroby
  • Cukrzyca
  • Nadmierne krwawienie
  • Choroby tarczycy

Zabieg powinien wykonywać wyłącznie lekarz o specjalistycznym przeszkoleniu.

Leave a Reply