Egurrola Dance Agency – profesjonalizm i kreatywność!

Moda

Jesteś osobą odpowiedzialną za oprawę taneczną na jednym z przedsięwzięć, które organizujesz? Być może poszukujesz osoby albo zespołu, który zrobi to dla ciebie lepiej? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z ofertą Egurrola Dance Agency.

Egurrola Dance Agency https://agencjataneczna.pl to profesjonalna jedyna w swoim rodzaju agencja taneczna w naszym kraju, której założycielem jest sam Agustin Egurrola. Tancerz, choreograf, pedagog, założyciel Egurrola Dance Studio od wielu lat współpracuje z największymi i najbardziej cenionymi gwiazdami światowej i polskiej sceny muzycznej oraz artystycznej. W jego udziale padło tworzenie szeregu opraw choreograficznych do największych przedsięwzięć krajowych i międzynarodowych takich jak finał Ligi Mistrzów UEFA. Od lat jest odpowiedzialny za tworzenie choreografii do takich programów telewizyjnych jak: The Voice of Poland, X Factor, czy Mam Talent.

W trakcie swojej kariery zawodowej wraz z partnerką Joanna Szokalską mogą pochwalić się dwunastoma tytułami Mistrzostwa Polski  kilkukrotnym reprezentowaniem Polski na Mistrzostwach Świata i Europy, a także pozostają wielokrotnymi finalistami największych międzynarodowych turniejów tanecznych w kategorii Rising Stars.

Agustin jest również prezesem fundacji Świat Tańca, dyrektorem artystycznym Warszawskiego Festiwalu Tańca, organizatorem Mistrzostw Świata i Europy w tańcu nowoczesnym.

Osoba Agustina Egurroli pozostaje również utożsamiana ze stworzeniem obecnie najlepszej najlepiej prosperujące i najbardziej popularnej grupy tanecznej volt. Istnieje możliwość nawiązania współpracy z tancerzami, którzy stali się bezkonkurencyjną marką w branży. Jeśli zatem stoisz przed trudnym wyborem grupy tanecznej, która uświetni twój event nic nie stoi na przeszkodzie aby rozpocząć współpracę z doskonale prosperującą i profesjonalną agencją taneczną jaką jest Egurrola Dance Agency. Agencja ta otrzymała wiele rekomendacji takich gwiazd jak: Edyta Górniak, Kayah, Cleo, Ewa Bem, Oceana, Enrique Iglesias, Łukasz Zagrobelny, czy zespół Feel.

Obecnie tancerzy z ramienia https://agencjataneczna.pl/o-nas/agustin-egurrola Egurrola Dance Agency są odpowiedzialni za choreografię i wykonanie w takich przedsięwzięciach telewizyjnych jak program: Dance Dance Dance, Dancing With The Stars, You Can Dance, Top Model, The Voice of Poland Kids, Sylwester marzeń z dwójką, Warszawa stolica Sylwestra, festiwal w Opolu.

W przypadku pojawienia się zainteresowania współpracą z Egurrola Dance Agency serdecznie zachęcamy do kontaktu bezpośredniego lub pośredniego zarówno za pomocą telefonu, adresu mailowego i formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej. Bez cienia wątpliwości tancerze, choreografowie i instruktorzy zrzeszeni przez Egurrola Dance Agency to odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu, które sprostają oczekiwaniom i stworzą event jaki na długo zapisze się w pamięci oglądających i tworzących go osób. Zachęcamy do zapoznania się z wcześniejszymi realizacjami oraz skrojoną na miarę ofertą którą Egurrola Dance Agency jako profesjonalna agencja taneczna i agencja eventowa dostosowuje do indywidualnych potrzeb oraz wymagań każdego ze zleceniodawców.

Leave a Reply