Feromony dla kobiet – uwodź zapachem!

Kobieta

Feromony to substancje zapachowe, które są produkowane przez ludzi i zwierzęta. Ich nazwa pochodzi z języka greckiego i oznacza „niosące pobudzenie” i jasno określa ich rolę. Feromony sprawią, że będziemy bardziej atrakcyjni w oczach płci przeciwnej. Odkrycie naukowców wykorzystują producenci perfum i stworzyli sztuczne odpowiedniki feromonów. Feromony mają wielu zwolenników, którzy chętnie korzystają z oferty i wybierają zapach dla siebie.

Czym są feromony i jakie jest ich działanie?

To związki chemiczne, które występują w ludzkim organizmie w różnych stężeniach. Ich rolą jest zwiększenie naszej atrakcyjności w oczach płci przeciwnej. Substancje te mogą wzbudzić zainteresowanie konkretną osobą, wzmocnić pociąg seksualny lub nawet pomóc w osiągnięciu orgazmu. Warto wspomnieć, że te sygnały chemiczne w dużej mierze wpływają na relacje seksualno-społeczne. Biorą one udział w przetwarzaniu informacji w strukturach mózgu i wywołują modyfikacje behawioralne, fizjologiczne, hormonalne i neuronalne. Wykazują ogromne znaczenie dla komunikacji w ludzkim doborze płciowym. Feromony występują w tkankach układu wydzielniczego, czyli głównie w gruczołach płciowych, pachowych, łzowych, wątrobie czy stopach. Zauważono zatem obecność feromonów w ślinie, moczu, osoczu, łzach, pocie i wydzielinach płciowych.

Feromony a zachowanie człowieka

Substancje mogą wyrazić wiele komunikatów bez werbalnych zachowań. Mogą przekazywać informacje na temat partnerstwa, dominacji, gotowości do reprodukcji czy poziomu dojrzałości. Feromony pobudzają podwzgórze, które odgrywa ważną rolę w podnieceniu seksualnym, zachowaniach rozrodczych lub uwalnianiu hormonów. Perfumy z dodatkiem feromonów działają w pierwszej fazie zachowań seksualnych. Mogą skutkować postrzeganiem osoby jako ładniejszej i bardziej atrakcyjnej seksualnie.

Feromony dla kobiet

Warto spróbować feromonów, ponieważ mogą zwiększyć nasze szanse w poszukiwaniach partnera. Oferowane feromony są całkowicie bezzapachowe, a mogą skutecznie zwiększyć atrakcyjność w oczach potencjalnego partnera. Wpłyną także na podświadomość i wzmocnią pewność siebie. To rozwiązanie dla kobiet, które chcą wzmocnić kontakty międzyludzkie, efekty w pracy i stać się bardziej dominującą. Bezzapachowe rozwiązanie sprawdzi się u kobiet, które mają swoje ulubione perfumy i nie chcą używać innego zapachu. Kobieta może wówczas wykorzystać działanie feromonów bez czucia ich zapachu. Specjalna formuła stopniowo uwalnia feromony, a efekt działania może utrzymać się nawet 12 godzin. Mimo silnego działania feromony są w pełni bezpieczne i można je dodać do ulubionych perfum, ponieważ nie ingerują w ich zapach. Można również ich używać bezpośrednio na skórę np. szyja, okolica uszu, nadgarstki.

Perfumy z feromonami

W sklepie Kraina doznań znajdziemy również perfumy z feromonami. Prawdziwym hitem są perfumy Instinct https://kraina-doznan.pl/damskie-uwodz-mezczyzn,c70.html, które wykazują działanie relaksujące. Perfumy wyróżnia silny zapach, który dodatkowo wpływa na postrzeganie przez płeć przeciwną. Zapach doda kobiecie wdzięku i dopełni wiele stylizacji. W perfumach są obecne nuty zapachowe: porzeczka, mandarynka, frezja, jaśmin, róża, lilia, morela, drzewo i piżmo. Zapach kompozycji docenią nie tylko kobiety, ale także otaczający je mężczyźni. Efektem działania na otoczenie będzie zwiększenie atrakcyjności, wzmocnienie podniecenia i zmniejszenie zahamowania.

Leave a Reply