Filorga NCTF 135 HA – rewitalizująca mezoterapia

Uroda

Mezoterapia to metoda od lat stosowana w medycynie estetycznej do precyzyjnego wprowadzania preparatów do wnętrza skóry. Dzięki tej metodzie możemy spowalniać procesy starzenia się, leczyć wypadanie włosów czy likwidować cellulit. Jednym z hitów ostatnich lat, który oferują hurtownia medycyny estetycznej jest preparat Filorga NCTF 135 HA stosowany do rewitalizującej mezoterapii.

Odżywczy mezokoktajl

W skład preparatu NCTF 135 HA wchodzi nie tylko kwas hialuronowy w niezwykle wysokim stężeniu 5mg/ml, ale także aż 54 substancje dodatkowe, takie jak składniki mineralne, koenzymy, aminokwasy, witaminy, kwasy nukleinowe oraz substancje redukujące. Ten profesjonalnie opracowany skład preparatu sprawia, że już zaledwie kilka zabiegów z jego użyciem gwarantuje uzyskanie doskonałych efektów, co potwierdzają liczne opinie specjalistów i klientów. Warto zaznaczyć, iż jest to kuracja w pełni biologiczna, dostarczająca komórkom składników niezbędnych do ich prawidłowego funkcjonowania. Rezultaty, w postaci bardziej napiętej i nawilżonej skóry są widoczne już po pierwszym zabiegu, a pełna kuracja gwarantuje widoczne odmłodzenie skóry w naturalny sposób. Produkt NCTF 135 HA jest sprzedawany w opakowaniach po 5 sztuk 3ml ampułek pozwalających na przeprowadzenie kompletnej kuracji, która obejmuje najpierw serię 3 zabiegów w odstępach 15 dniowych, a następnie podanie kolejnych dwóch porcji produktu w odstępach miesiąca. Z racji tego, że preparat marki Filorga, który posiada w swojej ofercie każda dobra hurtownia estetyczna, jest w 100% biologiczny jego cena nie należy do najniższych, jednak rekompensuje to fakt, że można go stosować przez wiele lat bez większego ryzyka. Tak więc, aby podtrzymać efekty kuracji można bez obaw wykonywać raz na kwartał zabiegi podtrzymujące.

Jakich efektów możemy oczekiwać?

Synergistyczne działanie kwasu hialuronowego i pozostałych składników to doskonała profilaktyka w starzeniu się wiotkiej, zmęczonej skóry. Producent omawianego preparatu podkreśla, że preparat ten ma udowodnione aż 8 właściwości anti-aging. Wśród nich można wyróżnić między innymi poprawę kolorytu skóry oraz aktywne jej nawilżanie, przywrócenie równowagi jonowej zapewniającej prawidłową syntezę białek w skórze właściwej, a co za tym idzie zwiększenie gęstości skóry właściwej prawie o 300%. Ponadto mezoterapia z zastosowaniem NCTF 135 HA powoduje aktywną regenerację uszkodzeń skóry, ochronę komórkową oraz intensywną stymulację wzrostu komórkowego wraz z regeneracją wiskoelastyczną, odpowiadającą za przywrócenie sprężystości tkanek. Pacjent zainteresowany mezoterapią z zastosowaniem mezokoktajlu Filorga NCTF 135 HA ma do wyboru dwie metody, mechaniczną z zastosowaniem specjalnego pistoletu oraz manualną, z wykorzystaniem tradycyjnej igły i strzykawki, których rozmiar dobierany jest indywidualnie. Warto zaznaczyć, że zabieg ten powinien być wykonywany wyłącznie przez lekarza medycyny estetycznej.

Leave a Reply