Krem własnej roboty – oszczędzaj naturalnie!

Kosmetyki

W wszechpanującej modzie na DIY, swoje zastosowanie znalazła także w kosmetykach. Chcesz zaoszczędzić postaw na kosmetyki domowej roboty!

Kosmetyki domowej roboty

Od zawsze kobiety tworzyły sobie kremy z wykorzystanie różnego rodzaju naturalnych składników – wcześnie było to spowodowane w dużej mierze dostępnością gotowych produktów. Od pewnego czasu możesz zaobserwować tendencję, powrotu do DIY (m.in. kosmetyki domowej roboty) wiąże się to nie tylko z ich naturalnym składem (wiesz co się w nich znajduje, sama je tworząc), ale również ze sporą oszczędnością (niektóre kremy mogą kosztować kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych). Dlatego też poznaj domowe sposoby na kosmetyki – dlaczego jeszcze warto spróbować tej metody?
– krem jest w 100% naturalny (nie testowany na zwierzętach)
– 0 sztucznych dodatków
– produkt faktycznie działa

Sama widzisz ile korzyści płynie z DIY, a na przykład domowe kosmetyki do twarzy mogą okazać się nie tylko zbawienne dla Twojej skóry, ale i portfela.

Kosmetyki domowej roboty na prezent

W dobie powszechnej dostępności do produktów ciężko znaleźć prezent który naprawdę ucieszy jubilatkę czy solenizantkę. Na szczęście je sposób, żeby zaskoczyć, ofiarując coś zupełnie innego (nieprzewidywalnego). Kosmetyki domowej roboty na prezent! Wystarczy, że kupisz ładne opakowanie np. szklany słoiczek do którego „zapakujesz” własnoręcznie stworzony krem. Czego potrzebujesz do stworzenia kremu? Oczywiście możesz eksperymentować ze składem, ale ciekawym rozwiązaniem będzie czysty kwas hialuronowy (5 zł), masło shea (8 zł), kolagen morski (9 zł) oraz masło makadamia – tym kremem doskonale nawilżysz skórę oraz przywrócisz jej młody i jędrny wygląd. Pięknie, naturalnie i co najważniejsze skutecznie. Taki prezent na pewno będzie czymś wyjątkowym dla obdarowanej – ponieważ musiałaś się zaangażować (wkładają w niego sporo pracy i serca.

Jeśli szukasz gotowych przepisów oraz inspiracji do stworzenia własnych produktów (kosmetyki domowej roboty) doskonałym rozwiązaniem są różnego rodzaju blogi, na których znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Natomiast inne rozwiązania które pozwolą Ci oszczędzać każdego dnia nie tylko na kosmetykach znajdziesz na blogu o oszczędzaniu Finagoo http://finagoo.pl/uroda/tani-krem-twarzy-lepiej-zrob/ – oszczędnie i naturalnie. Powodzenia!

Leave a Reply