Kulki do ćwiczeń mięśni Kegla – porównanie 3 modeli w niewielkiej cenie

Kobieta

Kulki gejszy nie muszą być drogie, o czym można przekonać się, sprawdzając ceny trzech modeli przedstawionych w tym artykule. Coraz częściej kobiety pytają wujka Google: „jakie kulki gejszy wybrać?”, „jakie kulki gejszy do 100 złotych?” oraz „czy warto używać kulek gejszy?”. Zabawimy się więc w ciocię Google i postaramy się na powyższe pytania odpowiedzieć!

Co daje noszenie kulek gejszy?

Kulki gejszy ułatwiają trening mięśni Kegla, które podtrzymują macicę, pęcherz, jelito cienkie i odbyt. Silne mięśnie dna miednicy zapobiegają wielu komplikacjom, takim jak wypadanie macicy oraz nietrzymanie moczu, gazów i kału. Ułatwiają poród, a w seksie pomagają uzyskać upragniony orgazm.

Test kulek gejszy – tanie kuleczki waginalne

Fascinate – Vibe Therapy

Same kuleczki wykonano z plastiku ABS, a ich pokrycie i zawleczkę z bezpiecznego silikonu. Dzięki temu są bezpieczne dla skóry i łatwo się je czyści. Spory rozmiar koralików powoduje konieczność użycia lubrykantu do ich włożenia – przynajmniej u mnie. Po ich zaaplikowaniu odczuć można było w miarę przyjemne, choć niepowodujące orgazmu poruszanie się ciężarków. W tej cenie to dobry wybór, choć dostępne są lepsze modele.

Joyballs – Joy Division

Pierwsze, co może się podobać, to higieniczne opakowanie do przechowywania kulek. Koraliki wykonano z wysokiej klasy silikonu medycznego. Nie wywołuje alergii i jest bezpieczny dla skóry. Kulki gejszy Joyballs przeznaczone są raczej dla pań mających już doświadczenie w używaniu tego typu gadżetów. Ich spora waga (83 gramy) powoduje, iż początkujące kobiety powinny wybrać pojedynczą kulkę Joyball o wadze 42 gramów. Kulki nosi się jednak bardzo wygodnie, zapewniają też sporo przyjemności.

IntiMate – Nomi Tang

Najlepsze kulki zestawienia. W komplecie otrzymujemy tak naprawdę dwa gadżety – kulkę o wadze 53 gram oraz podwójne kulki o wadze 100 gram. Początkującym polecam rozpoczęcie od lżejszej zabawki. Silikon, którym pokryto koraliki, jest niesamowicie przyjemny w dotyku i bardzo gładki. Kuleczki wkłada się bardzo łatwo, a samo noszenie nie powoduje żadnego dyskomfortu.

Podsumowanie

Test tanich kulek gejszy pokazał, iż dobre koraliki można kupić nawet w bardzo niskiej cenie. Moim osobistym faworytem są kulki gejszy IntiMate marki Nomi Tang, choć pozostałe modele także dają radę. IntiMate wyróżniają się przede wszystkim jakością wykonania, przyjemnym noszeniu oraz uniwersalnością.

Karina Małecka, ekspert sklepu Secretive.pl
Autorka wielu poradników na blogu, m.in. Tanie kulki gejszy – porównanie. Ekspert w dziedzinie gadżetów erotycznych, swoją wiedzą pomaga na czacie online. 

Leave a Reply