Liposukcja – jak się przygotować do zabiegu?

Uroda

Liposukcja to doskonała metoda na pozbycie się nadmiaru tłuszczu na brzuchu. Jest to jedna z najczęściej wykonywanych operacji plastycznych wśród pacjentów, którzy chcą poprawić swój wygląd i usunąć dodatkowy tłuszcz ze swojego ciała. Do zabiegu liposukcji trzeba się jednak dobrze przygotować, jeśli chce się uzyskać optymalne efekty zabiegu.

Przygotowanie do zabiegu

Liposukcja nie jest magiczną różdżką, która może całkowicie przekształcić cię; wyniki, które otrzymasz, zależą od tego, jak dobrze przygotujesz się do zabiegu. Przygotowanie do liposukcji psychicznie i fizycznie jest niezbędne, aby mieć lepsze wyniki. Jeśli zastanawiasz się nad przygotowaniem do liposukcji brzucha i zadajesz sobie pytanie: „Jak najlepiej przygotować się do liposukcji?”, to możesz kontynuować czytanie artykułu, aby znaleźć swoją odpowiedź.

Ogólnie rzecz biorąc, lekarz stworzy szczegółowy plan opieki, który należy wprowadzić w życie na kilka miesięcy przed zabiegiem. Jest to spowodowane tym, że potrzeba czasu, aby przygotować organizm poprzez wyeliminowanie z systemu niektórych leków na receptę, nadmiaru witamin i innych rzeczy. Ponadto, lekarz może zalecić zmiany w diecie, aby pomóc Ci przygotować się do liposukcji. Rzucenie palenia jest trudne, ale jest absolutnie niezbędne do szybkiego powrotu do zdrowia. Palenie zmniejsza przepływ tlenu przez organizm, co oznacza, że komórki nie mogą się szybko odbudować. Rzucając palenie kilka tygodni wcześniej, Twój organizm zacznie zwiększać przepływ tlenu do wszystkich komórek, co pozwoli na szybszy powrót do zdrowia. Leki przeciwzapalne i wiele suplementów zwiększają krwawienie i uniemożliwiają prawidłowe krzepnięcie krwi po wykonanym zabiegu.

Lekarz pomoże Ci dostosować wszelkie leki na receptę lub regularne zabiegi, które bierzesz, aby zapewnić, że szkodliwe substancje chemiczne zostaną usunięte z Twojego ciała w wystarczającej ilości czasu, aby Twoje ciało mogło się zregenerować. Chociaż liposukcja jest obecnie dość nieinwazyjna, nadal może być dość obciążająca dla organizmu. Ważne jest, aby upewnić się, że dużo odpoczywasz w dniach poprzedzających zabieg, abyś nie była wyczerpana, gdy zabieg zostanie wykonany. Nawet przy doskonałej procedurze, twoje ciało nadal będzie wymagało trochę odpoczynku w dniach, które następują po zabiegu. Należy zaplanować kilka dni przerwy w pracy, bez konieczności wykonywania uciążliwych czynności. Jeśli to możliwe, upewnij się, że masz wszelkie prace domowe lub biurowe wykonane z wyprzedzeniem i masz kilka posiłków już przygotowanych, więc nie będziesz musiał gotować. Przestać jeść 8 godzin przed i przestać pić 6 godzin przed liposukcją. Nie nakładaj kremu nawilżającego ani kremów do ciała na dzień przed zabiegiem. Weź prysznic na noc przed lub rano w dniu zabiegu. W dniu zabiegu należy normalnie szczotkować zęby.

Do gabinetu należy założyć wygodne ubranie i obuwie. Nie należy przynosić na zabieg liposukcji rzeczy wartościowych, takich jak biżuteria. Z dokładnym planem, twój zabieg liposukcji będzie tak bezproblemowy, jak to tylko możliwe, a ty możesz cieszyć się smukłą sylwetką.

Ofertę liposukcji znajdziesz na stronie: https://mediderm.com.pl/oferta/liposukcja-2

Leave a Reply