Modne zdobienia paznokci

Uroda

Na wizerunek kobiety składa się wiele elementów. Temperament podkreśla odzież i dodatki do garderoby. Jednak równie istotne jest upięcie włosów, dobór biżuterii, a przede wszystkim wygląd paznokci. Coraz większą popularność zdobywają wymyślne i oryginalne zdobienia związane m.in. ze stylizacją hybrydową. Jednak by móc cieszyć się pięknym i estetycznym wykonaniem, warto skorzystać ze zdolności profesjonalnej kosmetyczki.

W naszych salonach „Piękne Paznokcie” zachęcamy do skorzystania z naszych flagowych usług związanych z zabiegami pielęgnacyjnymi dla dłoni. Jedną z nich jest właśnie tworzenie niezwykłych zdobień paznokci, które cechują się wysoką jakością wykonania i długą trwałością. Nasze kosmetyczki wykonując zdobienia, stosują wyłącznie produkty kosmetyczne sprawdzonych marek. Cały zabieg jest więc w pełni bezpieczny, a efekt – nasze Klientki są w siódmym niebie!

Zdobienia paznokci – kiedy zdecydować się na efekt WOW?

Kiedy szczególnie warto wybrać oryginalny wzór na paznokciach – oto najczęstsze sytuacje:

  • dyskretna, ale zauważalna zmiana wizerunku,
  • dodanie sobie pewności siebie,
  • bardziej reprezentacyjny wygląd kobiety-lidera,
  • zerwanie z monotonią w swoim wyglądzie, czy nawet w życiu,
  • efektowne zdobienie paznokci na szczególne okazje.

Oczywiście powodów może być znacznie więcej. Naszej Kliencie może zwyczajnie przypaść do gustu konkretny rodzaj zdobienia i koniecznie chciałaby go widzieć na swoich paznokciach. Bądź też stara się o pracę i pragnie jak najlepiej wypaść podczas rozmowy kwalifikacyjnej. O wyborze szałowego wzoru na paznokcie niekiedy przesądzają też aspekty uczuciowe.

Powodów może być więc całe mnóstwo, a my o nie nie pytamy. Zależy nam jedynie na uzyskaniu odpowiedzi w kwestiach związanych z doborem kolorów, elementów dekoracyjnych i sposobem ich rozmieszczenia. Zawsze pokazujemy naszym Klientkom przykłady naszych wszystkich zdobień. Każda dama może sama zdecydować, czy wybrany wzór jej odpowiada, czy też ma swoją własną wizję. Wykonujemy zdobienia indywidualne niemalże tak samo często jak wzorcowe.

Zdobienia paznokci – najpopularniejsze efekty specjalne

Przenikanie kolorów w stylu ombre? Wyrazisty, metaliczny błysk metal minx? O niebo ulepszona wersja french manicure w postaci baby boomer?  Niezwykły efekt lśniącego pyłku na paznokciach syrenka? A może bardziej wyrazista, błyszcząca stylizacja z zastosowaniem brokatu kopciuszek? Na wyjątkowe okazje zaś zdobienia paznokci cyrkoniami Swarovskiego?

Wybór pozostawiamy zawsze naszym Klientkom. Staramy się również jak najlepiej zaprezentować efekt zdobienia w każdym możliwym wariancie.

Nasze Klientki – obecne i przyszłe już teraz zapraszamy do kontaktu z naszymi salonami „Piękne Paznokcie

Leave a Reply