Odmładzanie skóry dłoni w gabinecie kosmetycznym – jaki zabieg najlepszy?

Uroda

Wraz z upływem czasu nasza skóra na skutek spadku produkcji kolagenu i elastyny traci swój piękny i młody wygląd. Dotyczy to nie tylko skóry twarzy, ale także i w dużym stopniu skóry grzbietów dłoni, która staje się wiotka. Jak się okazuje w przypadku dłoni utrata jędrności nie jest jedynym problemem z jakim zmagają się kobiety, oprócz tego bardzo często na skórze pojawiają się liczne przebarwienia. Obecnie salony kosmetyczne podsiadają w swojej ofercie wiele różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie, jednym z nich, który cieszy się coraz większą popularnością jest Bloomea. Na czym polega ten zabieg? Jakich efektów należy się spodziewać?

Bloomea – w trosce o młody wygląd dłoni!

Choć zabieg Bloomea na polskim rynku pojawił się stosunkowo niedawno to natychmiast zyskał uznanie i sympatię wymagających kobiet. Jego główną zaletą jest bezinwazyjny charakter oraz gwarancja uzyskania natychmiastowych efektów, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu i bezpieczeństwa Klientek salonów kosmetycznych.
Po ukończeniu 30 roku życia wygląd skóry dłoni zaczyna się zmieniać, czego główną przyczyną jest utrata ilości kolagenu i elastyny znajdujących się w tkance skórnej. Niestety, w tym wypadku nawet najdroższy preparat przeznaczony do pielęgnacji może nie poradzić sobie z brakiem jędrności bądź plamami starczymi (przebarwieniami).

Efekty zabiegu Bloomea

Bloomea jest zabiegiem niezwykle przyjemnym, a przede wszystkim skutecznym, efekty poprawy napięcia i wygładzenia skóry widoczne są już po pierwszej wizycie w gabinecie kosmetycznym.
Zabieg Bloomea przeprowadza się przy wykorzystaniu innowacyjnego urządzenia, działającego w oparciu o najnowszą technologię TRIO M.M.L. Urządzenie pracuje w trzech trybach: M – makroeksfoliacji, M – mikrowibracji oraz L – luminoterapii. Zabieg Bloomea jest także skutecznym zabiegiem stosowanym w przypadku rozstępów, niwelowania zmarszczek na twarzy, modelowania sylwetki itp. Więcej ciekawych informacji na temat działania oraz zastosowania tego urządzenia znajduje się na oficjalnej stronie internetowej https://bloomeapolska.pl/.

Pierwszym etapem zabiegu jest delikatne złuszczenie martwego naskórka. Następny krok to wykorzystanie mikrowibracji przy pomocy, której w skórę wtłaczane są odpowiednio dopasowane do rodzaju skóry preparaty kosmetyczne. Końcowym etapem zabiegu Bloomea jest zintensyfikowanie działania substancji aktywnych poprzez użycie luminoterapii – lasera o odpowiedniej częstotliwości.

Leave a Reply