Peelingi wygładzające skórę od L’Oréal

Kosmetyki

Kiedy rozpoczynają się procesy starzenia związane ze zmianami struktury skóry, nie należy ich bagatelizować czy ignorować. Im bardziej zaistniałe zmiany się utrwalą, tym trudniej będzie z nimi walczyć. Na szczęście na rynku dostępne są kosmetyki, które umożliwiają zapobieganie i pozbycie się oznak starzenia skóry. Wśród marek dbających o potrzeby kobiet jest L’Oréal – peeling wygładzający z serii Revitalift Laser X3. To nowość, którą naprawdę warto przetestować, a Smooth Sugar Scrubs w tak szybkim tempie dorobiły się grona fanek, że jakiekolwiek wahania co do ich skuteczności są zupełnie zbędne!

Peeling – po co go stosować?

Peeling to kosmetyk służący do usuwania z powierzchni skóry martwego naskórka. Zawiera drobiny, które mają ścierać martwe komórki, co sprzyja przywróceniu zdrowego wyglądu cerze. Peeling dobrze wpływa także na krążenie – masaż kosmetykiem zawierającym drobiny doskonale pobudza ukrwienie, co w następstwie ożywia wygląd skóry. Stosowanie peelingu przez kobiety dojrzałe jest szczególnie ważne, ponieważ wraz z wiekiem maleje zdolność samodzielnej regeneracji skóry – warstwa martwego naskórka zbiera się na powierzchni, przez co cera traci zdrowy wygląd i blask, staje się matowa. Mogą także występować przebarwienia powstające w wyniku nierównomiernego rozkładu owych komórek. Proponowany przez L’Oréal peeling wygładzający stanowi w tej sytuacji rozwiązanie idealne.

L’Oréal – peeling wygładzający Revitalift Laser X3. Czy warto?

Pierwsze, na co należy zwrócić uwagę, jeśli chodzi o stworzony przez L’Oréal peeling wygładzający to jego forma, która zaskakuje swoją innowacyjnością. Peeling Revitalift Laser X3 to nie typowy peeling w postaci żelu, a w formie… płatków! Jedno opakowanie zawiera ich aż 30. Taki sposób aplikacji kosmetyku ułatwia cały proces oczyszczania i na pewno zadowoli tych, którzy przy peelingu nie lubią np. zamaczać sobie włosów.

Peelingi wygładzające skórę od L’Oréal

Głównym składnikiem kosmetyku jest kompleks kwasu glikolowego w wysokim stężeniu, którego zadaniem jest osłabianie wiązań białkowych, sprzyjających gromadzeniu się warstwy martwych komórek na powierzchni skóry. Pozbycie się ich jest o tyle istotne, że martwe komórki mogą blokować wchłanianie substancji odżywczych dostarczanych w kosmetykach do pielęgnacji. Peeling Revitalif Laser X3 wspiera redukcję zmarszczek oraz sprzyja wygładzeniu cery i ujednoliceniu jej kolorytu. Receptura zawiera ponadto szereg substancji kojących, które normalizują ewentualne podrażnienia, dzięki czemu opracowany przez L’Oréal peeling wygładzający może być stosowany w przypadku wszystkich typów cery. Kwas glikolowy to składnik od dawna używany podczas zabiegów kosmetycznych, a jego pozytywne działanie zostało udowodnione naukowo i uznane przez specjalistów na całym świecie.

L’Oréal – peeling wygładzający Smooth Sugar Scrubs

Peeling wygładzający Smooth Sugar Scrubs z zawartością kakao to kolejna propozycja od L’Oréal w zakresie oczyszczania – delikatne drobiny cukru mają idealnie złuszczać martwy naskórek, pozostawiając skórę gładką i przyjemną w dotyku. Co ważne, ten kosmetyk dedykuje się cerze suchej i wrażliwej, a drobiny, jakie można w nim znaleźć, są bardzo małe i delikatne – produkt nie podrażni skóry, a jedynie dokładnie ją oczyści. Po jego zastosowaniu doświadczysz idealnej miękkości twarzy. Zawartość ekstraktu z kakao gwarantuje maksymalne odżywienie skóry i przyjemną aplikację pełną czekoladowego zapachu – to przyjemność nie tylko dla cery, ale i dla Ciebie. Może włączysz go do swojego pielęgnacyjnego rytuału? Naprawdę warto!

Leave a Reply