Skuteczne zabiegi wyszczuplające całe ciało

Uroda

Zabiegi wyszczuplające to obecnie coraz powszechniej wybierane metody na wspomaganie aktywnego trybu życia i odpowiednio dobranej diety w celu uzyskania smukłej sylwetki. Wykonywane w naszym gabinecie we Wrocławiu zabiegi wyszczuplające obejmują takie nowoczesne metody modelowania sylwetki, jak kriolipoliza oraz karboksyterapia. Kiedy warto je zastosować, w jaki sposób wpływają na nasze ciało i jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania takich zabiegów?

Modelowanie sylwetki lipolaserem

Wyszczuplające działanie lipolasera diodowego możliwe jest dzięki emitowaniu wiązki światła o czerwonej barwie i długości 650 nm. Wiązka światła docierając do komórek tłuszczowych wywołuje naturalną reakcję chemiczną powodującą rozpad trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe oraz glicerol, które są w naturalny sposób wydalane z organizmu. Lipolaser emituje światło, które działa wyłącznie na komórki tłuszczowe, pozostawiając wszystkie inne nietknięte, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji po jego przeprowadzeniu. Istnieją jednak pewne przeciwwskazania do jego wykonywania. Nie powinny poddawać mu się kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią, a także osoby cierpiące na choroby serca lub z uszkodzeniami naskórka. Po wykonaniu zabiegu należy również przez kilka dni unikać nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne.

Kriolipoliza jako skuteczna metoda wyszczuplająca

Kriolipoliza, czyli metoda selektywnego chłodzenia komórek tłuszczowych powoduje ich rozpad i stopniowe wydalanie z organizmu. Dzięki temu tkanka tłuszczowa w miejscach, gdzie szczególnie szybko potrafi ona przyrastać, jak brzuch, uda i boczki, zostaje zredukowana w ciągu 2-3 miesięcy. Warto jednak pamiętać, że na takie efekty oraz ich utrzymanie na dłużej mogą liczyć osoby prowadzące zdrowy i aktywny tryb życia. Zabiegi wyszczuplające metodą kriolipolizą również nie powinny być wykonywane w trakcie ciąży i karmienia, miesiączki, u osób z miejscowymi stanami zapalnymi, nowotworami czy tendencją do występowania ostrej pokrzywki pod wpływem zimna.

Nieoperacyjny lifting Focus Shape HIFU

Focus Shape HIFU to kolejny zabieg modelujący i wyszczuplający przeprowadzany w naszym gabinecie kosmetycznym. Emitowana przez urządzenie FocuShape HIFU skupiona fala ultradźwiękowa niszczy strukturę komórek tłuszczowych i wywołuje efekt termiczny stymulujący komórki do naturalnej obrony i produkcji nowych włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra staje się w widoczny sposób napięta i gładsza, dając efekt bezoperacyjnego liftingu w takich partiach ciała, jak brzuch, boczki, uda, pośladki czy ramiona.

Leave a Reply