Tajemnice receptury Samarite Original

Kosmetyki

Fascynacja kosmetykami naturalnymi wciąż rośnie. Nie jest to bynajmniej chwilowy trend, ale szczera troska o piękno i bezpieczeństwo naszej skóry. Jedną z firm, która w ostatnim czasie zyskała sporą popularność jest marka Samarite Original. Czym charakteryzuje się ich idea i dlaczego tak wiele Influencerek i Beauty Guru aktualnie nie wyobraża sobie nie posiadać w swoich zbiorach kosmetyków tej marki?

Świat Samarite

Według twórców – już od odległych nam czasów, piękno i młodość okazywały się wartościami, dla których człowiek gotów był naprawę wiele poświęcić. Wtedy to natura stanowiła źródło dobroczynnych składników, które skutecznie wpływały na wygląd cery. Dlaczego więc nie skorzystać z tych dobrodziejstw również i dzisiaj? Co więcej, twórcy marki w swoich działaniach skupiają się bardziej na efektach, jakie można osiągnąć za pomocą ich produktów, a niżeli na samych obietnicach.

Sporo miejsca poświęcają jednak na słowa związane z uczciwością i autentycznością. A trzeba przyznać – właśnie to zachęca do wypróbowania ich kosmetyków. W czym tkwi sekret związany ze skutecznością i wielozadaniowością? Przede wszystkim w oryginalnej recepturze, wysokowartościowych składach i elementach aktywnych. Do tego, możemy dodać wieloletnią wiedzę i kontrastowo – nowoczesną technologię, która pomaga osiągnąć zamierzone efekty. Właśnie to stanowi przepis idealny.

Sekret tkwi w..

W odpowiednim doborze, proporcjach i wiedzy. Połączenie 33 aptecznych ziół stanowi prawdziwe serce unikalnej kompozycji. Drugim czynnikiem, który wpłynął na sukces ich produktów, są w pełni przemyślane i oryginalne receptury. Do tego, Samarite nie ogranicza się do wybranej grupy docelowej. Opracowane składy idealnie współgrają z każdym typem skóry, są ponadczasowe i wielozadaniowe. Mogą być więc stosowane zarówno w przypadku osób starszych, jak i młodszych – bez względu na potrzeby skóry i wymagania.

Jakie składniki aktywne znaleźć można w ich produktach? Po pierwsze – azeloglicyna. To właśnie ona odpowiada za łagodzenie podrażnień, działanie przeciwzaskórnikowe i przeciwbakteryjne. Po drugie – nacynamid, który walczy z przebarwieniami skóry i trądzikiem. Całość wzbogacona jest zaawansowanymi składnikami biotechnologicznymi. Aquaxyl odpowiada za utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry i jej zagęszczenie, trokserutyna leczy skórę problematyczną i naczynkową, a hyacare filler to jedna z form kwasu hialuronowego, który wygładza zmarszczki i wypełnia nierówności już bezpośrednio po pierwszej aplikacji. Trzeba przyznać, że są to przełomowe formuły, które odpowiadają za walkę z niemal wszystkimi problemami skóry – od odwodnienia, po redukcję zmarszczek, podrażnienia i nadmiar produkowanego sebum.

Przegląd asortymentu

Co ciekawe, Samarite posiada w swoim asortymencie jedynie 3 produkty pielęgnacyjne. Supreme Balm to wyjątkowy balsam do ciała, który regeneruje i nawilża skórę, walczy z przebarwieniami, stanowi skuteczny preparat leczniczy, przez co rekomendowany jest przez terapeutów w przypadku posiadania skóry atopowej, łuszczącej się. Dzięki wyjątkowej konsystencji, jest bardzo wydajny, a do tego – nazywany jest kosmetykiem do zadań specjalnych. Drugi produkt marki Samarite Original to krem – Divine Cream. To on pielęgnuje skórę całej twarzy (również okolicy oczu), odbudowuje i zagęszcza ją. Idealnie sprawdzi się w przypadku posiadania cery problematycznej, dojrzałej i trądzikowej. W asortymencie marki znaleźć można także serum – Divine Elixir. To lekka wersja kremu, która idealnie sprawdza się pod makijaż. Według filozofii marki – te trzy kosmetyki stanowią kompleksową pielęgnację skóry w każdym wieku.

Kosmetyki Samarite Original mają za zadanie regulować najważniejsze procesy, które zachodzą w naszej skórze – utrzymywać odpowiedni balans, dbać o poziom nawilżenia, wzmacniać ścianki naczyń krwionośnych oraz przywracać równowagę tłuszczową. To właśnie w tym tkwi sekret ich produktów. Trzeba również przyznać, że skuteczność, rezultaty i efekty bronią się same.

Leave a Reply