Thyroset- zestaw witamin i minerałów wspierających tarczycę

Zdrowie

Uzupełnienie niedoborów jest szczególnie ważne przy dbałości w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy, a dieta i leczenie farmakologiczne nie zawsze dają rezultaty, których byśmy oczekiwali. Preparat Thyrosept powstał z myślą o wsparciu oraz uzupełnieniu niedoborów witamin i minerałów oraz aby stać się rutynową suplementacją, która pomoże w uciążliwej walce z chorobą.

Dlaczego warto sięgnąć po Thyroset?

Wiele suplementów dostępnych na rynku zawiera ogromne ilości składników mineralnych i witamin, niestety ich dobór w składnie nie zawsze jest odpowiednio zbilansowany i w większości są one wydalane z organizmu. Uwzględniona synergia między składnikami w suplemencie Thyroset pozwala na przyswojenie wszystkich niezbędnych wartości w nim zawartych. Thyroset to formuła, która składa się z trzech prostych dawek w ciągu dnia i wspiera zdrowie tarczycy oraz jej prawidłowe funkcjonowanie. Trójdawkowy podział powoduje wzajemne wspomaganie wchłaniania się składników w nim zawartych i eliminuje blokowanie działania któregokolwiek z nich.

Trzy kroki w ciągu dnia:

  • rano – olejowa miękka kapsułka zawierająca kompleks witamin rozpuszczalnych w tłuszczach: D3, E, K2 oraz MK-7 połączone z kwasami tłuszczowymi omega-3;
  • południe – B12, żelazo, wspomagane witaminą C, witamina E oraz selen;
  • wieczór – cynk i magnez, witamina B6 wspierająca przyswajanie magnezu, duża zawartość biotyny i tiaminy oraz kwas foliowy w metylowanej formie  (Quatrefolic®).

Thyroset to suplement, który wspiera zachowanie równowagi w funkcjonowaniu organizmu z problemami hormonalnymi oraz nie zawiera w swoim składzie laktozy i dwutlenku tytanu.

Jakie znaczenie ma odpowiednia suplementacja?

Każdy, kto boryka się z problemami tarczycy wie, że aby dostarczyć niezbędnych dla organizmu składników  potrzebna jest zbilansowana i dostosowana dieta. Jednak jest ogrom czynników, które zaburzają prawidłowy metabolizm i wchłanianie się niezbędnych witamin i minerałów. Dlatego też dla osób dotkniętych chorobą Hashimoto lub borykającymi się z problemami w funkcjonowaniu tarczycy ratunkiem może być odpowiednia suplementacja.  Prawidłowo dobrane suplementy mogą usprawnić pracę gospodarki hormonalnej, a dodatkowo wzmocnić układ odpornościowy i poprawić ogólne funkcjonowanie naszego organizmu. Preparat Thyrosept powstał z myślą o wsparciu leczenia osób chorych i trzystopniowym dostarczaniu zrównoważonej ilości witamin i minerałów w ciągu dnia. Składniki zostały dobrane w taki sposób, aby uzupełniać się wzajemnie zamiast blokować swoje działanie. Należy pamiętać aby dbać o poziom witamin i minerałów w organizmie, a ich ilość i suplementację konsultować regularnie z lekarzem.

Leave a Reply