Top 5 upominków na Dzień Chłopaka

Zakupy

Wrzesień powoli zbliża się do końca. Czas letnich wakacji zamyka święto, które niekoniecznie należy do najistotniejszych w kalendarzu, ale i tak jest świetną okazją do okazania uczuć bliskiemu mężczyźnie. Zastanawiasz się co na prezent dla chłopaka podarować w dniu jego święta? Oto top 5 upominków na Dzień Chłopaka, które sprawią mu przyjemność i nie wyczyszczą twojego portfela.

Co na prezent dla chłopaka? Czekoladki!

Łakocie i niekoniecznie witaminy. Zarówno chłopcy jak i mężczyźni kochają czekoladę. Oczywiście nie wszyscy, ale zdecydowana większość ucieszy się na widok czekoladowej paczki lub wybornych pralin. Warto jednak sprawdzić zawczasu czy nasz luby nie jest uczulony na orzechy i inne składniki słodkiego podarunku. Może się powiem okazać, że zamiast radości na twarzy otrzymamy smutny gryma. Mimo wszystko w naszym rankingu „Co na prezent dla chłopaka kupić najlepiej?” czekoladki stoją wysoko.

Kolorowe skarpetki dla prawdziwego mężczyzny

Modnie i stylowo. Kolorowe skarpetki siłą wbiły się do męskiej garderoby. Od „hipserstwa” po „main stream” – na ulicy można zobaczyć, że skarpety w różne wzory, niekoniecznie pasujące do siebie, nosi co drugi facet. Do tematu skarpet warto podejść trochę mniej „przyziemnie” i wybrać komplet, który spodoba się chłopakowi. Wybór jest spory – od motywów mocno kolorowych, przez czarno białe pasy, aż po ukochane polskie warzywa – cebule, buraki czy ziemniaki.

Whisky dla dżentelmena

Jeśli nasz chłopak lubi dobry alkohol warto pomyśleć nad podarowaniem mu dobrego trunku. Wybór whisky na polskim rynku jest ogromy i zależy od indywidualnych upodobań takich jak gatunek, kraj pochodzenia czy – trochę bardziej przyziemnej – ceny. Jeśli nie znamy się na dobrych alkoholach warto zasięgnąć rady w profesjonalnym sklepie lub poczytać trochę na blogach tematycznych. Oczywiście końcowy wybór podyktuje nam stan portfela.

Niszowe piwo kraftowe

Piwa kraftowe to świetna opcja kiedy nasz chłopak nie ma zbyt mocnej głowy. Rzemieślniczy napitek siłą wdarł się rynek rodzimych piw więc wybór w tej kategorii napojów alkoholowych jest ogromny. Ceny odstają nieco od komercyjnych browarów, ale nie ma tragedii. Najważniejsze, żeby wyciągnąć od chłopaka czy woli „Laggera”, „IPE” czy „Bał tyskiego Porterka”.

Kino. Bardziej Predator niż Dzienniki M

Mężczyźni kochają kino. Jeśli jednak zastanawiasz się na jaki film zabrać swojego lubego to podpowiadamy, że z całą pewnością lepiej unikać komedii romantycznych, musicali i bajek. Odpowiedniejsze będzie bardziej męskie kino reprezentowane przez tak wyśmienite gatunki jak: amerykańskie kino akcji, komedia sensacyjna czy thriller.

Leave a Reply