Trendy w biżuterii – co teraz jest popularne

Moda

Na pewno każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że minimalizm w modzie jest ponadczasowy i bezpieczny. Stosując się do jego zasad, nie musimy obawiać się stylizacyjnych niepowodzeń. Dotyczy to nie tylko ubrań, ale także biżuterii, która znajduje się w naszych kuferkach. Jeśli jest ona krzykliwa, kolorowa, rzucająca się w oczy, prawdopodobnie nosimy ją rzadko z powodu trudności w dopasowaniu jej do stroju.

Modna stylizacja

Na przeciw temu problemowi wychodzą, kultowe już, celebrytki czyli cienkie łańcuszki, o delikatnym splocie, zwieńczone subtelną zawieszką. Ich nazwa nie jest przypadkowa – to właśnie gwiazdy (czyli – celebryci), nosząc je nie tylko na co dzień, ale także podczas wystąpień na czerwonym dywanie, przyczyniły się do wzrostu popularności tego typu biżuterii. Możemy zobaczyć je m.in. na szyi Kingi Rusin, Julii Wieniawy czy Małgorzaty Rozenek. Trudno zaprzeczyć tezie, że szczególnym zainteresowaniem cieszą się celebrytki srebrne.

Srebro – metal szlachetny w ciekawej odsłonie

Nic w tym dziwnego. W końcu surowiec ten uznawany jest za dużo bardziej dyskretny niż złoto, co doskonale wpisuje się w ideę tego typu wyrobów jubilerskich. Jego głównym celem jest wpasowanie się w niemalże każdą stylizację. Zarówno codzienną, casualową, jak i tą elegancką, na wielkie wyjście, podkreślając piękno kreacji, ale nie przyćmiewając go. Możemy zobaczyć je u co drugiej kobiety, którą miniemy na ulicy. Co ciekawe – nie tylko w formie naszyjnika. Bowiem srebrne celebrytki błyszczą się także na ich nadgarstkach, w postaci bransoletek. Z racji ogromnego wyboru zawieszek, symbolizujących wszelakie emocje i uczucia, jest to doskonały pomysł na prezent.

A może prezent dla bliskiej osoby

Najlepsza przyjaciółka na pewno ucieszy się, gdy do łańcuszka dobierzemy znak nieskończoności, symbolizujący naszą wiarę w to, że owa relacja przetrwa na zawsze. Z kolei osobie, stojącej przed ważnymi, życiowymi decyzjami, odwagi doda zawieszka w postaci koniczynki bądź aniołka – na szczęście. Nie trzeba chyba dodawać, że ukochana osoba zdecydowanie najbardziej ucieszy się jednak ze srebrnej celebrytki z zawieszką w kształcie serduszka – zapewniającej o naszym gorącym uczuciu. Ta nietuzinkowa błyskotka z pewnością zdobędzie sympatię każdej kobiety, która ujrzy ją w otrzymanym pudełeczku. Powód jest bardzo prosty – posiada niezwykle ważną cechę – uniwersalność. Oznacza to, że nie ma osoby, w której gust by nie trafiała.

Leave a Reply