Tym razem się uda, czyli skuteczne dotrzymywanie postanowień

Odchudzanie

Co roku spory odsetek noworocznych postanowień dotyczy odchudzania, czyli poprawy wyglądu sylwetki oraz zarazem zdrowia. W jaki sposób faktycznie zwiększyć realne szanse na to, że cele nie przestaną być realizowane już w lutym. Na pewno pomogą w tym trzy czynniki. Pierwszy to motywacja, drugi to świadomość dlaczego chcemy schudnąć, zaś trzeci to skuteczne i przyjemne w użyciu środki wspomagające odchudzanie i dążenie do wymarzonego celu.

Motywacja wewnętrzna – klucz do dotrzymania postanowień

W chwili, w której postanawiamy schudnąć oraz powziąć szereg kroków, które nam to umożliwia, warto się zastanowić, jaka kieruje nami motywacja. Czy chodzi o to, że to ktoś inny uważa, że mamy zbyt dużo kilogramów, czy chcemy się komuś podobać, a może pokazać, że potrafimy zapanować nad sobą i dotrzymać postanowienia o zdobyciu pięknej sylwetki? Taka motywacja szybko może się rozpłynąć i stanie się to zazwyczaj przy pierwszym niepowodzeniu, czyli na przykład wtedy, gdy nie dostrzeżmy tak szybko spadających kilogramów jak byśmy chcieli. Z drugiej strony motywacja, którą mamy w sobie, jest zdecydowanie silniejsza. Jako motywację można także wykorzystać fakt, że przy niskokalorycznej diecie i dużej dozie ruchu, codziennie czeka nas przyjemność spożywania koktajlu Livioon Vita Shake o ulubionym smaku: czekolady, czekolady białej lub naturalnym.

Dlaczego podejmujesz wyzwanie?

Czy dlatego, że tusza zaczyna zagrażać Twojemu zdrowiu? A może to bliska osoba zaczyna się o Ciebie martwić? Chcesz pięknie się prezentować na plaży nie tylko tego lata, ale także przez resztę życia? Może też pragniesz zdobyć pracę marzeń lub nabrać pewności w kontaktach z płcią przeciwną? Jeżeli wiemy dlaczego podejmujemy dane wyzwania, znacznie łatwiej jest dotrzymać swoich postanowień. Jednocześnie nie planuj z dużym wyprzedzeniem. Wystarczy, że dziś trzymałeś się planu dietetycznego, zrealizowałeś trening i zastąpiłeś 1 czy dwa posiłku doskonale zbilansowanym koktajlem Livioon Vita Shake.Jutrzejszy dzień z kolei przyniesie kolejne wyzwania. Na pewno łatwiej je pokonywać gdy ma się świadomość profesjonalnego wsparcia, jakim są między innymi produkty Livioon.

Daj sobie odrobinę zdrowej przyjemności

Livioon Vita Shake zostały stworzone po to, by zastępować pełnowartościowy posiłek. Mają one zestaw niezbędnych witamin i minerałów, które służą szczególnie na redukcji i kiedy sporo się ćwiczy. Dodatkowo zawarto w nich składniki przyśpieszające przemianę energii oraz kontrolowanie apetytu i spalania tłuszczu. Ich spożywanie to nie tylko obowiązek, ale także duża dawka przyjemności każdego dnia, a nawet kilka razy dziennie. Warto robić to w spokoju, delektując się i przy okazji korzystając z innych przyjemności jak obejrzenie ulubionego serialu czy przeczytanie rozdziału motywującej książki.

Pamiętaj, że wystawione przez Ciebie cele muszą być realistyczne, a zdążanie do nich przyjemne. Dlatego oprócz picia shakeów Livioon zmień także aktywność na taką, którą lubisz, na przykład taniec czy basen.

Leave a Reply