Jak ubrać się na randkę, by zrobić wrażenie na chłopaku?

Moda

Od lat do głów jest nam wkładane, że wygląd człowieka nie jest najistotniejszy, a każda dziewczyna z fajną osobowością zrobi wrażenie na facecie. Oczywiście jest to prawda, jednak nie zapominajmy o początkowych etapach poznawania, gdy w głównej mierze oceniane jest to jak się prezentujemy. Warto pamiętać o tym, że mężczyźni są wzrokowcami i zapamiętują w jaki sposób dziewczyna ubiera się na pierwszą randkę.

Najważniejsza jest pewność siebie

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że bardziej atrakcyjnymi osobami są te, które emanują pewnością siebie. Rzecz jasna wynika to w dużej mierze z osobowości, jednak warto pamiętać również o ubraniu zakładanym na pierwsze spotkanie. Warto mieć pewność, że wyglądamy schludnie. Niezależnie od tego czy jest to nowa sukienka koktajlowa, czy też zwykła biała koszula i wygodne jeansy, odzież musi być czysta i wyprasowana. Zadbanie o takie detale świadczy o elegancji oraz o szacunku wobec drugiej osoby. Oczywiście od drugiej strony należy wymagać tego samego i nie można usprawiedliwiać brudnych spodni lub zalanego sosem podkoszulka.

Ubranie, którego on nie zapomni

Feminizm pozwolił kobietom na noszenie spodni, szelek i podkoszulek. O ile jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie odzieżowe na wizytę w sklepie, o tyle na pierwszej randce każda z pań powinna wyglądać ekstremalnie kobieco. I nie chodzi o zbytnie emanowanie seksem, a wręcz przeciwnie. Czasami o wiele bardziej sprawdza się skromniejsza, odsłaniająca odpowiednią ilość ciała bluzka lub spódniczka do kolan. Eleganckie sukienki koktajlowe od Oteo.pl są szczególnie trafnym wyborem w sezonie wiosenno-letnim. Można wybrać motyw kwiatowy lub delikatne pastelowe kolory kontrastujące z opaloną skórą. No i oczywiście warto założyć buty na wyższym obcasie, które podkreślą nogi.

Sztuka robienia pozytywnego pierwszego wrażenia na randce z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Warto jednak sobie pomóc i założyć takie ubranie, które nie tylko doda nam pewności siebie, ale również podkreśli bez słów walory kobiecości.

Leave a Reply