Urządzenia kosmetyczne najnowszej generacji

Kosmetyki

Idąc z duchem czasu, obserwujemy coraz to nowe technologie, wdrażane w usługi wielu firm. Konkurencja branży kosmetycznej nie odstaje w tej kategorii, dlatego coraz częściej obserwować możemy wdrażanie nowych, profesjonalnych usług. Podążają one za technologicznymi trendami i odpowiadają na potrzeby klientów. Prowadząc swój salon kosmetyczny warto w nie zainwestować. Pytanie jakie się nasuwa brzmi: które wybrać, aby zarówno klient jak I usługodawca czerpał z niego jak najwięcej korzyści?

Bezoperacyjny lifting twarzy I ciała

Jedno z wiodących urządzeń, które zaczyna wieść prym, wśród nowoczesnych I konkurencyjnych salonów kosmetycznych. Wybór powinien paść pomiędzy HIFU 4DEEP, a HIFU 2D. Ten pierwszy służy do liftingowania twarzy i ciała, bez uczestniczenia inwazyjnych środków. Wykorzystując ultradźwięki (podobnie jak USG) zyskuje miano jedno z bezpieczniejszych urządzeń, które możemy zaoferować naszym klientom. Już po jednym zabiegu widać zmiany w obrębie skóry – głównie jej mocne napięcie i redukcję zmarszczek. Efekt ten otrzymuje się nawet przez 18 miesięcy. Drugi rodzaj urządzenia skierowany jest głównie w celu modelingu twarzy. Fale akustyczne stymulują regenerację tkanek i skracanie się włókien kolagenu, dając natychmiastowy, zauważalny efekt.

Inne urządzenia kosmetyczne

To oczywiście nie wszystkie urządzenia, które możemy znaleźć w profesjonalnych hurtowaniach. Aby wybrać jak najtrafniej interesujące nas urządzenia musimy odpowiedzieć sobie na parę kluczowych pytań. Jaki budżet chcemy na to przeznaczyć? Czego potrzebują nasi klienci? Warto rozważyć takie urządzenia jak Aqua Peel – Hydrapeeling, który zapewnia nawilżenie, oczyszczenie I rozświetlenie skóry. Interesujący może się również okazać Meso Injector, wspomagający proces mezoterapii. Urządzenia do kriolipolizy, które walczą z miejscowym gromadzeniem się tkanki tłuszczowej, również cieszą się narastającą popularnością, a więc zakup niezbędnego sprzętu, może okazać się wyjątkowo intratną inwestycją.

Leave a Reply