Wakacje w Spa. Najlepsze zabiegi na lato

Uroda

Odpowiednie zabiegi mogą uczynić cuda i sprawić, że każda kobieta będzie czuła się atrakcyjniej. Dlatego warto wybrać się do profesjonalnego Spa, które oferuje szeroki wybór masaży, zabiegów na twarz i ciało czy peelingów.

Która kobieta nie chciałaby wyglądać piękniej, szczególnie latem, kiedy trzeba odsłonić więcej ciała? Odpowiednie zabiegi mogą uczynić cuda i sprawić, że każda kobieta będzie czuła się atrakcyjniej. Dlatego warto wybrać się do profesjonalnego Spa, które oferuje szeroki wybór masaży, zabiegów na twarz i ciało czy peelingów. Jednym z takich miejsc jest Uroczysko 7 Stawów, luksusowy hotel położony w przepięknym otoczeniu na Dolnym Śląsku.

Historyczny zamek

Popularne Spa pozwalają się zrelaksować i zapomnieć na chwilę o rzeczywistości, ale chyba żadne z nich nie jest w stanie zapewnić tak wyjątkowego klimatu, jak Uroczysko 7 Stawów. Ten niezwykły hotel powstał w starannie odrestaurowanym, renesansowym zamku, znajdującym się w sercu urokliwej Kotliny Dzierżoniowskiej, około 50 km na południe od Wrocławia.

Spa w Uroczysku

Jedną z atrakcji, jakie zapewnia hotel, jest luksusowe Spa, oferujące szeroką gamę zabiegów na twarz i ciało. W propozycjach znajdują się profesjonalne masaże, peelingi, aromatyczne kąpiele i wiele innych. Dzięki współpracy ze znaną na rynku kosmetycznym firmą L’Occitane, Spa może zaoferować wysokiej klasy, profesjonalne kosmetyki.

Zabiegi na lato

Każdy kosmetolog doskonale wie, że nie wszystkie zabiegi kosmetyczne można wykonywać latem. Niewskazane są między innymi peelingi chemiczne oraz zabiegi laserowe. Czy z oferty Spa w Uroczysku 7 Stawów można bezpiecznie korzystać przez cały rok? Wszystkie zabiegi oparte są na naturalnych składnikach i nie powodują negatywnych skutków ubocznych w reakcji że słońcem. Można z nich bez przeszkód korzystać przez cały rok, także latem, kiedy skóra jest szczególnie przesuszona i potrzebuje intensywnej regeneracji.

Nawilżenie i odżywienie

Ratunkiem dla suchej skóry mogą być zabiegi „Odżywczy komfort masła Shea” lub „Wysublimowane Piękno Piwonii”, które skutecznie ją nawilżą i odżywią. Dojrzałe kobiety natomiast mogą skorzystać z zabiegów odmładzających, takich jak „Sekret Młodości Immortelle”. Na skórę bardzo korzystnie zadziałają też peelingi usuwające martwy naskórek. Spa oferuje odżywiający peeling z masłem Shea oraz ujędrniający peeling migdałowy.
Oprócz zabiegów na twarz, można skorzystać również z szerokiej oferty na masaże oraz zabiegi dla ciała. Na lato dobrą propozycją jest migdałowy zabieg wyszczuplający, łączący siłę drenażu limfatycznego i żelu wyszczuplającego L’Occitane. Warto również skorzystać z zabiegów nawilżających, takich jak „Nawilżający Okład Shea”, wspaniale działających na skórę całego ciała.

Udane wakacje w Spa

Luksusowe zabiegi i masaże to najlepszy wypoczynek dla ciała i duszy. Pozwolą się odprężyć i zapomnieć o problemach. Pobyt w SPA to dobry pomysł na relaksujące wakacje, szczególnie, jeśli znajduje się z dala od miejskiego szumu, w pięknym, naturalnym otoczeniu, takim jak Kotlina Dzierżoniowska.

Leave a Reply