Wakacyjne wydanie magazynu LNE

Moda

125. numer magazynu kosmetycznego LNE to kolejna porcja ciekawych artykułów pełnych praktycznej wiedzy branżowej. Tym razem skupiamy się na problemie trądziku u osób po 30. roku życia, a także ekologicznych trendach w kosmetologii. W numerze pojawi się również nowość w postaci „Studium przypadku”. O tym, co jeszcze będzie można znaleźć w letnim wydaniu czasopisma, dowiesz się z dalszej części artykułu.

Magazyn z bogatą historią

Magazyn LNE jest skierowany do specjalistów z branży beauty i healthy agingu, którzy szukają rzetelnych informacji i chcą być na bieżąco ze wszystkimi nowościami. W Polsce ukazuje się on od prawie 25 lat i zyskał już miano kultowego. To efekt rzetelnych artykułów tworzonych we współpracy ze znanymi ekspertami, w których znajdują się tylko sprawdzone informacje. Największe działy magazynu to między innymi medical beauty, pielęgnacja, kosmetologia w praktyce, manicure czy podologia.

W najnowszym numerze

Mimo wakacji magazyn nie zwalnia tempa. 125. numer (lipiec/sierpień) to kolejna porcja eksperckiej wiedzy, która pozwoli jeszcze bardziej zagłębić się w tajniki kosmetologii.

Acne tarda – temat numeru!

Trądzik jeszcze do niedawna kojarzył się przede wszystkim z wiekiem młodzieńczym. Niestety coraz częściej problem ten dotyka także kobiety po 30. roku życia. W numerze dowiesz się, co może być jego przyczyną oraz czym się różni od trądziku występującego u nastolatków. Poznasz także sposoby na skuteczną walkę z niedoskonałościami na swojej cerze. Wyjaśniamy również, jaki wpływ na powstawanie trądziku mają hormony.

Studium przypadku

Nowa sekcja w naszym czasopiśmie, czyli „Studium przypadku” to konkretne przykłady radzenia sobie z problemami urodowymi. W tym numerze Agata Zejfer opowiada o przypadku swojej klientki – pani Matyldy oraz o tym, jakie metody wykorzystała do przeprowadzenia terapii. Iwona Łapińska z kolei przedstawia przypadek terapii łączonej zastosowanej dla cery dojrzałej, natomiast dr n. med. Jacek Szwedo na konkretnym przykładzie przybliża działanie kriolipolizy.

Ekotrendy w branży beauty

W 125. numerze magazynu LNE przyglądamy się bliżej kosmetykom EKO oraz pielęgnacji skóry w zgodzie z tym, coraz popularniejszym trendem. Czy każdy krem, który jest oznaczony jako naturalny, faktycznie taki jest? Czy EKO zawsze znaczy lepsze? Odpowiedzi na wszystkie te pytania oraz wiele innych znajdziesz w naszych artykułach.

W numerze przeczytamy także o tym, dlaczego na naszym ciele powstają rozstępy, co jest ich przyczyną i jak im przeciwdziałać. Poznamy krótką historię badań nad rekonstrukcją skóry oraz dowiemy się jaki wpływ na wygląd i stan naszych włosów ma witamina D.

Przybliżone zagadnienia to tylko część tematów, które poruszone zostają na łamach lipcowo-sierpniowego wydania magazynu. Do zapoznania się z całością zachęcamy nie tylko specjalistów z branży, ale także wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami beauty!

Zapowiedź jesiennej edycji Kongresu i Targów LNE

W sobotę oraz niedzielę 9-10 listopada będzie można wziąć udział w 40. Kongresie LNE. Podczas tej wyjątkowej, jubileuszowej edycji będzie można spotkać wielu międzynarodowych ekspertów, którzy podzielą się z uczestnikami nowinkami z branży.

Program 40. Kongresu LNE obejmuje takie zagadnienia jak m.in. advanced beauty, healthy aging, biznes oraz rozwój osobisty, medical beauty, podologia, stylizacja rzęs i paznokci, makijaż, a także makijaż permanentny.

Oprócz sesji edukacyjnych wypełnionych wykładami, panelami i pokazami mistrzowskimi, odbędą się dodatkowo praktyczne warsztaty masterclass. Na dwóch halach targowych zaprezentuje się ponad 230 wystawców – najlepszych marek kosmetyki profesjonalnej. Odwiedzający targi będą mogli skorzystać z wyjątkowych promocji i poznać premierowe produkty i technologie.

Już 31 sierpnia rusza rejestracja na Kongres i Targi LNE i aż do 2 września będzie można skorzystać z wyjątkowej promocji na zakup biletów i karnetów. Śledź naszą stronę i bądź na bieżąco z wszystkimi aktualnościami na temat 40. edycji Kongresu – https://kongres.lne.pl.

Leave a Reply