Jak wybrać rozmiar bielizny przez internet?

Zakupy

Wydaje się, że kupowanie bielizny bez przymierzenia jest trudnym zakupem? Nic bardziej mylnego! Rosnące ceny produktów w galeriach wymuszają szukanie innych rozwiązań, które zapewnią satysfakcjonujące i atrakcyjne cenowo zakupy. Idealnym rozwiązaniem będą zakupy internetowe. W sklepie Lovita znajdziemy ogromny wybór modeli bielizny w przeróżnych wzorach, rozmiarach i kolorach. Mając do wyboru jeden zestaw bielizny ze sklepu w galerii lub 2 ze sklepu internetowego większość Pan wybierze 2. W artykule przedstawimy informacje na temat wyboru rozmiarów bielizny oraz przestawimy praktyczne wskazówki.

Rozmiar stanika

Najważniejsze jest wybranie odpowiedniego rozmiaru stanika, który zadba o pełny biust przez długie lata. Zbyt duży stanik lub źle dobrany model mogą być bowiem przyczyną opadania biustu i utraty kształtu. Źle dobrany stanik może wywołać również bóle kręgosłupa u kobiet posiadających większe piersi. Bielizna powinna być również wygodna, aby noszenie przez cały dzień nie było problematyczne. Planując zakup stanika, trzeba zmierzyć się w dwóch miejscach: pod biustem oraz w biuście w najszerszym punkcie. Uzyskany wynik trzeba zaokrąglić do całej piątki w dół (np. 72 cm do 70 cm). Zbyt luźny stanik nie będzie spełniał swojej funkcji, dlatego stanowczo odradzamy zaokrąglać w górę. Stanik już podczas pierwszego noszenia dopasuje się o kilka centymetrów do ciała kobiety. Najlepiej zapinać go na środkową haftkę. W sklepie Lovita znajdziemy tabelę rozmiarów, która będzie pomocna w zakupach. Opinie klientek jasno pokazują, że bielizna jest wysokiej jakości, a rozmiary zgodne z opisem.

Jak wybrać ramiączka i zapięcie do stanika?

Elementy te są bardzo ważne, ponieważ gwarantują komfort podczas noszenia bielizny. Sprzedawcy oferują różne rodzaje ramiączek, które można dopasować do okazji i stroju. Najpopularniejsze są klasyczne idące pionowo przez ramiona. W przypadku większego rozmiaru biustu polecane są szersze ramiączka, które będą lepiej podtrzymywać ciężar. Ciekawym rozwiązaniem będą ramiączka skrzyżowane na plecach, które sprawdzą się do ubrań układających się na plecach w kształt litery X. Znajdziemy także ramiączka okalające szyje, a odsłaniające całe plecy, które sprawdza się szczególnie w przypadku wieczorowych kreacji. Zapięcie stanika ma najczęściej postać haftek zamocowanych na plecach. W Lovita znajdziemy modele zapinane z przodu, które są zazwyczaj wykorzystywane w seksownej bieliźnie. Zapięcie z przodu nie daje jednak możliwości regulacji obwodu. W standardowej rozmiarówce stosuje się trzy haftki.

Jak wybrać majtki?

Wyrób dolnej części bielizny jest znacznie prostszy. Wystarczy znać odpowiedni rozmiar. W sklepie z bielizną Lovita znajdziemy tabelę rozmiarów opracowaną przez sprzedawcę. Większość materiałów oferowanych w sklepie charakteryzuje się dużą rozciągliwością i zapewni pełny komfort użytkowania. Znając rozmiar, możemy zastanowić się nad typem majtek. Najbardziej wycięte będą stringi, które przyjmują postać trójkąta z przodu zmieniającego się w pasek między pośladkami. Drugi rodzaj majtek to tanga, które są znacznie mniej wycięte od stringów. Są zbudowane z cienkiej partii materiału zakrywającej przód i tył dwoma większymi trójkątami. Są one połączone na biodrach gumką. Bardzo popularne są klasyczne figi, które mają więcej materiału i lepiej podtrzymują pośladki.

Leave a Reply