Wymarzony taniec ślubny jest w zasięgu Twojej ręki!

Kobieta

Kiedy dwa lata temu mój chłopak uklęknął na jedno kolano, a ja powiedziałam „TAK” nie czułam jeszcze stresu związanego z przygotowaniami do wesela i ślubu. Poczułam go natomiast podczas ustalania pierwszych spraw, wybierania sukni, tworzenia listy gości, a zwłaszcza wtedy gdy mój luby przypomniał mi o naszym obowiązku wykonania pierwszego tańca. Oboje jesteśmy z tańcem na bakier i byliśmy przerażeni, ponieważ kwestia pierwszego tańca jako para młoda totalnie odeszła na koniec listy rzeczy do zrobienia. Od tego czasu na głowie oprócz priorytetów miałam również do odszukania osobę, która podejmie się nauczenia nas podstawowej choreografii, która uratuje nas od zdobycia tytułu najgorszych tancerzy na własnym weselu. Popytałam wśród przyjaciół, poszperałam w Internecie i na czele listy szkół tanecznych znalazła się szkoła tańca Egurrola Dance Studio. Dzięki temu, że oboje z moim wybrankiem mieszkamy w Grodzisku Mazowieckim wybraliśmy siedzibę szkoły w tymże mieście.  Szkoła tańca zaproponowała nam pakiet indywidualnych lekcji z profesjonalnym trenerem, który podjął się naszego ciężkiego przypadku.

Po zapisaniu się na indywidualny kurs dla par i ustaleniu dogodnego dla nas terminu ze strachem czekaliśmy na spotkanie z naszym wybawicielem. Jak się okazało strach ma wielkie oczy. Na początku pierwszej lekcji ustaliliśmy wspólnie szczegóły tańca czyli jak dokładnie chcielibyśmy aby on wyglądał oraz na naszych umiejętnościach tanecznych choć w naszym przypadku skupiliśmy się na ich braku. Wraz z wtedy jeszcze narzeczonym szczerze powiedzieliśmy, że chcemy po prostu dobrze zatańczyć. Nie zależało nam na wielkim wow czy pierwszym miejscu w telewizyjnym show, my pragnęliśmy przede wszystkim uzyskać pomoc w stworzeniu odpowiedniej choreografii oraz w nauczeniu nas podstawowych kroków, które nie odstraszą gości weselnych na samym początku. Po odbyciu 10 lekcji mogę śmiało powiedzieć, że parkiet był nasz. Profesjonalizm i zrozumienie z jakim można się spotkać w Egurrola Dance Studio https://taniec.com.pl/gm/   to dwie najważniejsze rzeczy, które doceni każdy. Dzięki pomocy studia nasz pierwszy taniec wypadł magicznie, a nasze rodziny do dziś nie mogą się nacieszyć naszym małym występem.

Choć osobiście do tańca mam dwie lewe nogi to w ostatnim czasie przekonałam moją siostrę cioteczną do doskonalenia swojej techniki tanecznej. To energiczna szesnastolatka, która nie wierzy we własny umiejętności. Odkąd rodzina dowiedziała się, że ma w sobie tą iskierkę talentu namawiała ją do podszkolenia czy rozwijania pasji, jednak ta zbywała każdą propozycje mówiąc, że w jej wieku za późno na rozwój. Jakże się myliła! Po mojej krótkiej, ale intensywnej przygodzie ze szkołą Egurrola Dance Studio przekonałam ją, że powinna spróbować, a na zachętę w formie prezentu urodzinowego wykupiłam dla niej pakiet pięciu lekcji indywidualnych. Dzięki temu, że szkoła ma swoje placówki na terenie całego kraju moja siostra cioteczna, która zamieszkuje na co dzień stolicę Polski, wzięła udział na zajęciach w Egurrola Dance Studio w Warszawie https://taniec.com.pl/oc/. Już po pierwszych indywidualnych zajęciach była ona wniebowzięta, a po namowach swojego instruktora wzięła udział w wielu ogólnopolskich konkursach tanecznych. Do dziś wraz z mężem jesteśmy niezmiernie wdzięczni za pomoc w tym szczególnym dla nas dniu!

Leave a Reply