Ile wytrzymują paznokcie hybrydowe?

Uroda

Manicure hybrydowy jest niezwykle popularny – nic dziwnego. Zwykłe lakiery, choć kuszą szeroką ofertą kolorystyczną, to jednak trzymają się na paznokciach dość krótko, a ich aplikacja nie należy do najprzyjemniejszych. Szczególnie męczący jest długi okres oczekiwania na to, aż lakier w końcu wyschnie – wszystkie to znamy. Hybrydy zdają się być odpowiedzią na potrzeby współczesnych kobiet – trwałe, eleganckie, wyjątkowo piękne, a do tego można samodzielnie zrobić je w domu. No dobrze, ale ile tak naprawdę wytrzymują paznokcie hybrydowe?

Hybrydy – ile wytrzymują i jakich błędów należy w ich przypadku unikać?

Manicure hybrydowy całkowicie zrewolucjonizował rynek zabiegów kosmetycznych. Do tej pory klientki umawiały się na manicure w salonie, specjalnie rezerwowały termin, jechały przez całe miasto, by potem przez nawet kilka godzin poddawać się zabiegowi, a następnie czekać, aż tradycyjny lakier wyschnie. Oczywiście można było samodzielnie malować paznokcie w domu, ale to czekanie na wyschnięcie lakieru… prawdziwy koszmar! Dzięki rewolucyjnym produktom utwardzanym w lampie cały manicure możemy wykonać zaledwie w godzinę, by od razu cieszyć się doskonałym efektem i móc wrócić do swoich zajęć – wyjaśnia ekspert marki hi hybrid.

Ile wytrzymuje manicure hybrydowy?

paznokcie

Wszystko zależy od odpowiedniego przygotowania płytki, od jakości użytych produktów (warto zawsze korzystać z lakierów wysokiej jakości) oraz od indywidualnych predyspozycji. Biorąc jednak pod uwagę wszystkie te czynniki, manicure hybrydowy jest i tak wyjątkowo trwały, bo zwykle trzyma się na paznokciach nawet do 2-3 tygodni. Po tym czasie oczywiście hybryda samoistnie nie odpadnie i trzeba będzie ją zdjąć przy użyciu acetonu, ale odrost będzie już na tyle widoczny, że warto będzie po prostu zmienić stylizację na inną, by znowu cieszyć się doskonałym wyglądem paznokci. Rezultat jest i tak imponujący – 2 tygodnie z pięknymi, zadbanymi paznokciami bez odprysków? Każda kobieta o tym marzy!

Lakiery hybrydowe czy tradycyjne?

butelki

Niektóre kobiety wahają się przed sięgnięciem po hybrydy – usłyszały, że ich zdejmowanie jest problematyczne i że mogą niszczyć płytkę. Nic bardziej mylnego! Dobrze wykonana hybryda nie tylko nie zniszczy naturalnej płytki paznokcia, ale też wzmocni ją, ochroni przed urazami i pozwoli jej pięknie urosnąć. Hybrydy chwalą sobie przede wszystkim dziewczyny, które do tej pory miały łamliwe i słabe paznokcie, a także osoby, które notorycznie obgryzały paznokcie – klientki zwierzają się, że hybrydy pozwoliły im w końcu zerwać ze złym nawykiem – mówi nam ekspertka marki hi hybrid.

Hybrydy:

– wytrzymują 2-3 tygodni,

– są bardziej odporne na uszkodzenia i zarysowania – nie odpryskują,

– nie wymagają czekania na wyschnięcie lakieru – całą stylizację zrobisz maksymalnie w godzinę,

– nie ma ryzyka, że podczas wysychania odciśniesz coś w mokrym lakierze

– po wykonaniu stylizacji od razu możesz wrócić do swoich zajęć

– szeroka oferta wyjątkowych kolorów sprawia, że za każdym razem możesz cieszyć się zupełnie innym efektem

– proste zdobienia, wsparcie ekspertów w postaci filmików instruktażowych, sprawiają, że nawet jeśli nie masz specjalnych umiejętności artystycznych, szybko nauczysz się samodzielnie robić i zdejmować hybrydy

Tradycyjne lakiery:

– długo schną,

– paznokcie malowane wieczorem zwykle potrzebują więcej czasu na zastygnięcie, a rano i tak najczęściej okazuje się, że zdobią je ‘eleganckie’ wzorki z odciśniętej poduszki,

– nie wykonamy nimi efektywnego ombre, a wzorki trudniej będzie namalować,

– częściej trzeba zmieniać stylizacje – wytrzymują maksymalnie tydzień – jeśli użyjemy produktów z wyższej półki, drogeryjne lakiery trzeba zmywać nawet co 2-3 dni,

– odpryskują, szybko tracą połysk, są podatne na zarysowania.

Manicure hybrydowy pokochały kobiety w każdym wieku. Jeśli choć raz spróbowałaś hybryd, to już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego lakieru. Wyjątkowe kolory, błyszczące zdobienia, mnogość efektów i ta pewność, że manicure wytrzyma kolejne dwa tygodnie w nienaruszonym stanie. Jeśli prowadzisz aktywny tryb życia, lubisz mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, a przy tym wyglądać stylowo i modnie, to hybrydy są zdecydowanie dla Ciebie. Nie trać czasu na zwykłe lakiery, sięgnij po hybrydy i rozpocznij fascynującą przygodę, która wciągnie Cię bez reszty.

Leave a Reply