Zabiegi na twarz dzięki, którym będziesz wyglądać pięknie

Uroda

Wyglądać młodziej, wyglądać pięknie przez długie lata jest marzeniem wielu osób, w tym głównie kobiet. Upływającego wieku nie można oszukać. Ponadto istnieje wiele czynników jak zła jakość powietrza, zła dieta, brak odpowiedniej ilości snu czy też stres, które dodatkowo negatywnie wpływają na pogorszenie się jakości skóry na twarzy i jej wygląd.

Zabiegi na twarz

Z pomocą w tej sytuacji przychodzą kliniki medycyny estetycznej czy też gabinety kosmetyczne. Istnieje wiele różnych zabiegów, których zadaniem jest poprawienie wyglądu oraz kondycji skóry na twarzy. Zabiegi upiększające na twarz to m. in.:

– peeling chemiczny,

– aplikacja kwasu hialuronowego,

– dermapen,

– wampirzy lifting,

– mikrodermambrazja korundowa,

– mezoterapia igłowa,

– laser,

Peeling chemiczny

Jest to zabieg, w którym nie mamy do czynienia z użyciem igły. Możliwych do użycia produktów (kwasów) jest wiele. Różnią się między sobą skutecznością, aczkolwiek najlepsze są peelingi medyczne wykonywane pod nadzorem eksperta w tej dziedzinie. Zabieg taki polega na głębokim złuszczeniu skóry, jej ujędrnieniu, pobudzeniu do zwiększonej produkcji sebum oraz zwężeniu ujść na gruczołach łojowych. Silne substancje mogą jednak powodować pewne skutki uboczne,

Kwas hialuronowy

Bezpieczny sposób na poprawienie owalu twarzy, wypełnienie bruzd i zmarszczek. Kwas hialuronowy występuje bowiem w skórze w stanie naturalnym, ale wraz z upływem wieku jego ilość się zmniejsza.

Dermapen

Zabieg ten oczyszcza skórę, likwiduje przebarwienia oraz reguluje napięcie skóry na twarzy. Zabieg podobny do laseru, ale mniej skuteczny. Wykonuje się mikrodziurki w skórze, aby stymulować ją do produkcji kolagenu i do regeneracji poprzez zagęszczenie.

Wampirzy lifting

Jest to zabieg wstrzyknięcia własnego osocza pod skórę. Być może wygląda to początkowo drastycznie, ale daje świetne efekty. Skóra po około 3 do 4 tygodniach zaczyna produkować zwiększoną ilość kolagenu, jest wyraźniej młodsza i w zdecydowanie lepszej kondycji.

Mezoterapia igłowa

Jest to wstrzykiwanie mieszanek witaminowych za pomocą igiełek. Nie jest to zbyt bolesne, a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Mikrodermabrazja korundowa

To zabieg polegający na usunięciu z twarzy starego naskórka i wszelkich zanieczyszczeń. Dodatkowo wygładzane są co nieco zmarszczki. Zabieg wykonywany jest w podciśnieniu przy udziale mikrokryształków korundu.

Laser

Laser usuwa zmiany po trądziku, piegi i przebarwienia. Dawka laseru powoduje ściemnienie zmiany. Po pewnym czasie skóra ulega złuszczeniu wraz z owymi zmianami.

Leave a Reply