Zadbaj o skórę swojej twarzy na lato!

Uroda

Wiosna w pełni! Za oknem pojawiły się już pierwsze promienie słońca, a temperatura z każdym dniem rośnie w górę. Nie pozostaje nam nic innego jak oczekiwać gorącego lata i cieszyć się tym, co możemy zobaczyć za oknem! Ta wiosenna aura nie zwalnia nas jednak z dbania o siebie i regularnej pielęgnacji skóry, która w tym okresie potrzebuje szczególnej uwagi. Zmęczona panującym przez ostatnie miesiące zimnem wymaga silnego odżywienia i nawilżenia. To idealny moment na to, aby zapewnić jej właściwą regenerację i przygotować ją na nadchodzący sezon!

Nawilżanie

Niezależnie od tego, jaki masz typ skóry, nawilżanie jest etapem, którego nie możesz pominąć w codziennej pielęgnacji. Wysuszona i zmęczona skóra nigdy nie będzie wyglądała świeżo i promiennie. Zmiękczenie i wygładzenie zapewnią jej profesjonalne olejki kosmetyczne, które będą doskonałym odpowiednikiem dla tradycyjnych kosmetyków. Dlaczego? W porównaniu do stosowanych przez nas kremów wpływają pozytywnie nie tylko na nasz wygląd, ale i samopoczucie. W jaki sposób? To proste! Jeśli ty czujesz się zregenerowana i wypoczęta, twoja skóra odpowiada ci tym samym! Wszystko za sprawą odpowiednio skomponowanych składników o działaniu odświeżającym i dodającym blasku!

Ochrona przeciwsłoneczna

Kiedy za oknem pojawiają się pierwsze promienie słońca, w naszej kosmetyczce na stałe powinien zagościć krem z wysokim filtrem UV – najlepiej, jeśli jest to produkt z SPF 50. To ważne, aby zapewnić skórze wysoką ochronę przed słońcem. W przeciwnym wypadku narazisz się na przesuszenie, a nawet poparzenie. Jeśli masz skłonność do przebarwień, koloryt twojej skóry może stać się niejednolity, a na jej powierzchni pojawią się liczne plamy. Każda z nas chce zatrzymać młody wygląd jak najdłużej! Pamiętaj więc o tym, że ochrona przeciwsłoneczna chroni twoją skórę przed przedwczesnym starzeniem i zmarszczkami.

Pielęgnacja od środka!

To, co w środku, widoczne jest również na zewnątrz! Na kondycję naszej skóry wpływają takie czynniki jak sposób odżywiania, tryb życia i związany z nim permanentny stres. To, czym karmimy nasz organizm i jak o niego dbamy, odbija się nie tylko na naszym zdrowiu, ale i wyglądzie. Jeśli chcesz cieszyć się piękną i zdrową skórą, powinnaś zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe, zapewniając organizmowi zbilansowaną ilość składników odżywczych i witamin. Pamiętaj, że wysoki poziom nawilżenia to nie tylko zasługa kosmetyków, ale i wody.

Lato tuż, tuż! Zadbaj o skórę swojej twarzy już teraz, a nową porę roku powitasz z piękną i wypoczętą cerą!

Leave a Reply